انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات حافظ فتح

آدرس: چهارراه مخابرات،اول خیابان حسنی،جنب بانک رفاه،ساختمان ماهان،طبقه دوم،مرکز کاردرمانی و گفتاردرمانی همگام
تلفن: 04433454391

دریافت نوبت تلفنی

  درباره حافظ فتح

حافظ فتح از کاردرمانی های خوب شهر ارومیه هستند. آدرس حافظ فتح چهارراه مخابرات،اول خیابان حسنی،جنب بانک رفاه،ساختمان ماهان،طبقه دوم،مرکز کاردرمانی و گفتاردرمانی همگام و تلفن تماس 04433454391 میباشد. نوبت دهی حافظ فتح در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. حافظ فتح خدمات بسیاری همچون ارائه تکنیک های نوین درمانی بر روی ابعاد جسمی، روحی و روانی در اجتماع و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات حافظ فتح به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : ک-د-۱۴۰۹
  حافظ فتح امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از حافظ فتح رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران حافظ فتح


  نظرات در مورد حافظ فتح

٪100 حافظ فتح را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       حافظ فتح را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از حافظ فتح نوبت بگیرم؟


آیا حافظ فتح بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به حافظ فتح مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا حافظ فتح بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با حافظ فتح تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از حافظ فتح اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی حافظ فتح در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت حافظ فتح چقدر است؟

هزینه ویزیت حافظ فتح با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل حافظ فتح در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا حافظ فتح سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل حافظ فتح در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت حافظ فتح چیست؟

حافظ فتح در شاخه کاردرمانی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با کاردرمانی بهتر است بدانید کار درمانی از جمله زیر شاخه‌های رشته توانبخشی است که رویکرد های درمانی را در ۳ سطح -جسم ، ذهن، روان- در قالب فعالیت هدفمند و معنادار ارائه می دهد. به عبارتی در کاردرمانی به وسیله کار و فعالیت درمان می‌شوید. یک کاردرمانگر بر روی ابعاد جسمی، روحی و روانی و تاثیرات جانبی یک بیماری بر روی زندگی فردی و اجتماعی بیمار تمرکز می‌کند و با ارائه تکنیک‌های درمانی فرد را از وابستگی خارج و به سمت زندگی عادی و فعالیت‌های روزانه سوق می‌دهد.

برای چه خدماتی میتوانم به حافظ فتح مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از حافظ فتح دریافت کنید ارائه تکنیک های نوین درمانی بر روی ابعاد جسمی، روحی و روانی در اجتماع و ... میباشد.

بیماران حافظ فتح را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار حافظ فتح را ارزیابی و 245 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از حافظ فتح رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران حافظ فتح هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.