انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر میثم بقراطی

آدرس: بیرجند-بلوار غفاری-بلوار زکریای رازی-کلینیک ولی عصر
تلفن: 05631622528

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر میثم بقراطی

دکتر میثم بقراطی از پزشکان متخصص کودکان (اطفال) خوب شهر بیرجند هستند. آدرس دکتر میثم بقراطی بیرجند-بلوار غفاری-بلوار زکریای رازی-کلینیک ولی عصر و تلفن تماس 05631622528 میباشد. نوبت دهی دکتر میثم بقراطی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر میثم بقراطی خدمات بسیاری همچون واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر میثم بقراطی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 112516
  دکتر میثم بقراطی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر میثم بقراطی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر میثم بقراطی


  توضیحات دکتر میثم بقراطی

دارای 15 سال سابقه طبابت و مدیریت بیمارستانی و مراکز درمانی

استادیار دانشگاه

  سوابق و افتخارات دکتر میثم بقراطی

استادیار دانشگاه
فوق تخصص نوزادان
متخصص کودکان
15 سال طبابت
4 سال مدیریت بیمارستانی و مراکز درمانی
آشنایی با اصول طب سنتی

  آدرس های دیگر دکتر میثم بقراطی

قاین- خیابان شهید امین زاده، ساختمان پزشکان امام جواد (ع)، طبقه فوقانی داروخانه دکتر محمدی مطلق (ساختمان پزشکان امام جواد)
شماره تماس : ‎05632524732 - 09389445344

  روزهای کاری دکتر میثم بقراطی

شنبه

18-20

یکشنبه

18-20

دوشنبه

18-20

سه‌شنبه

18-20

چهارشنبه

10-12

  پرسش و پاسخ با دکتر میثم بقراطی

  نظرات در مورد دکتر میثم بقراطی

٪100 دکتر میثم بقراطی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر میثم بقراطی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر میثم بقراطی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر میثم بقراطی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر میثم بقراطی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر میثم بقراطی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر میثم بقراطی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر میثم بقراطی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر میثم بقراطی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر میثم بقراطی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر میثم بقراطی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر میثم بقراطی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر میثم بقراطی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر میثم بقراطی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر میثم بقراطی چیست؟

دکتر میثم بقراطی در شاخه متخصص بیماری های کودکان (اطفال) فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر میثم بقراطی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر میثم بقراطی دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر میثم بقراطی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر میثم بقراطی را ارزیابی و 2620 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر میثم بقراطی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر میثم بقراطی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.