انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک
عکس دکتر محمد محمدی روزبهانی

دکتر محمد محمدی روزبهانی

جراح و متخصص چشم

قرنیه لیزیک
٪100 رضایت (797 کاربر)

اطلاعات دکتر محمد محمدی روزبهانی

آدرس: کرج، فلکه اول گوهردشت، برج اداری نیکامال، طبقه ۵ واحد ۵
تلفن: - 09358311702 - 09352838171

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر محمد محمدی روزبهانی

دکتر محمد محمدی روزبهانی از چشم پزشکان (متخصص و جراح چشم) خوب شهر کرج هستند. آدرس دکتر محمد محمدی روزبهانی کرج، فلکه اول گوهردشت، برج اداری نیکامال، طبقه ۵ واحد ۵ و تلفن تماس - 09358311702 - 09352838171 میباشد. نوبت دهی دکتر محمد محمدی روزبهانی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر محمد محمدی روزبهانی خدمات بسیاری همچون ارزیابی بینایی، جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی و ترمیمی پلک و چشم، جراحی اندوسکوپی مجرای اشکی، جراحی لیزیک، فمتولیزیک، لازک و اسمایل چشم، درمان آب مروارید، جراحی کاتاراکت، پیوند قرنیه و قوز قرنیه و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر محمد محمدی روزبهانی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 40739
  دکتر محمد محمدی روزبهانی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 6 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر محمد محمدی روزبهانی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر محمد محمدی روزبهانی


  روزهای کاری دکتر محمد محمدی روزبهانی

شنبه

۱۰ تا ۱۳ و ۱۷ تا ۲۰

دوشنبه

۱۰ تا ۱۳ و ۱۷ تا ۲۰

چهارشنبه

۱۰ تا ۱۳ و ۱۷ تا ۲۰

  نظرات در مورد دکتر محمد محمدی روزبهانی

٪100 دکتر محمد محمدی روزبهانی را پیشنهاد میکنند

  6 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

 •    بسیار عالی

     دکتر محمد محمدی روزبهانی را پیشنهاد می‌کنم

 •    عالی بود

     دکتر محمد محمدی روزبهانی را پیشنهاد می‌کنم

 •    با عرض ادب واحترام ایشان در وهله اول پزشکی بسیار متعهد نسبت به بیمارانشون میباشند ک از اولین خصایص ی پزشک خوب و ایده آله و دیگه اینکه وقتی بیمارو معاینه میکنن کاملا ویزیت میشه بیمار و ب دنبال این نیستن ک سریع بیمارو روانه کنن و ب منشی زنگ بزنن ک مریض بعدی.خلاصه ک بسیار حاذق و محترمن و در کار خود ی بی نظیر به تمام معنا. خدا طول عمری پر برکت بهشون عطا کنه. فرشید اقتداری .کرج

     دکتر محمد محمدی روزبهانی را پیشنهاد می‌کنم

 •    من پیش اقای دکتر عمل اب مروارید انجام دادم و خیلی راضی بودم بسیار دقیق و فوق العاده

     دکتر محمد محمدی روزبهانی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر محمد محمدی روزبهانی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر محمد محمدی روزبهانی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر محمد محمدی روزبهانی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر محمد محمدی روزبهانی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر محمد محمدی روزبهانی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر محمد محمدی روزبهانی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر محمد محمدی روزبهانی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر محمد محمدی روزبهانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد محمدی روزبهانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد محمدی روزبهانی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر محمد محمدی روزبهانی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر محمد محمدی روزبهانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر محمد محمدی روزبهانی چیست؟

دکتر محمد محمدی روزبهانی در شاخه جراح و متخصص چشم فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با جراح و متخصص چشم بهتر است بدانید یک معاینه کامل چشم شامل اندازه‌گیری فشار داخل چشم، بررسی قسمت خلفی و شبکیه، و بررسی قسمت قدامی(جلویی) چشم است. با مراجعه دوره‌ای به چشم پزشک و معاینه کامل چشم می‌توان بسیاری از بیماری‌های چشم را در مراحل اولیه تشخیص داد و نسبت به درمان آن‌ها اقدام کرد. زمان تکرار آزمایشات چشم پزشکی باتوجه به سن هر فرد متفاوت است. اگر سن زیر 40 سال باشد بهتر است حداکثر هر 3 سال نسبت به معاینه کامل چشم اقدام کرد. برای رده سنی 40 تا 65 سال، هر دوسال و برای سنین بالای 65 سال هرسال باید برای معاینه کامل چشم مراجعه کرزد. اگر دچار دیابت یا بیماریهای سیستمکیک یا چشمی خاص هستید احتیاج به معاینات بیشتری دارید.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر محمد محمدی روزبهانی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر محمد محمدی روزبهانی دریافت کنید ارزیابی بینایی، جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی و ترمیمی پلک و چشم، جراحی اندوسکوپی مجرای اشکی، جراحی لیزیک، فمتولیزیک، لازک و اسمایل چشم، درمان آب مروارید، جراحی کاتاراکت، پیوند قرنیه و قوز قرنیه و ... میباشد.

بیماران دکتر محمد محمدی روزبهانی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 6 بیمار دکتر محمد محمدی روزبهانی را ارزیابی و 797 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر محمد محمدی روزبهانی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر محمد محمدی روزبهانی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.