انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات مریم قدرتی زاده

آدرس: چهارراه داماهی،سمت اوقاف ، ساختمان قصر طلایی ، کلینیک تخصصی رژیمکمجهز به دستگاه های لاغری موضعی و آنالیز بدنیساعت کاری : شنبه تا چهارشنبه 9-13 و 16-22پنج شنبه : 9-13
تلفن: 09179187577

دریافت نوبت تلفنی

  درباره مریم قدرتی زاده

مریم قدرتی زاده از متخصصین تغذیه خوب شهر بندرعباس هستند. آدرس مریم قدرتی زاده چهارراه داماهی،سمت اوقاف ، ساختمان قصر طلایی ، کلینیک تخصصی رژیمکمجهز به دستگاه های لاغری موضعی و آنالیز بدنیساعت کاری : شنبه تا چهارشنبه 9-13 و 16-22پنج شنبه : 9-13 و تلفن تماس 09179187577 میباشد. نوبت دهی مریم قدرتی زاده در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. مریم قدرتی زاده خدمات بسیاری همچون ارائه برنامه غذایی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات مریم قدرتی زاده به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 8876
  مریم قدرتی زاده امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از مریم قدرتی زاده رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران مریم قدرتی زاده


  توضیحات مریم قدرتی زاده

مجهز به جدید ترین تجهیزات آنالیز بدنی و دستگاه های لاغری موضعی

ارایه انواع رژیم های کاهش و افزایش وزن ، شکست استپ وزنی ، انواع بیماری ها و .....

  نظرات در مورد مریم قدرتی زاده

٪100 مریم قدرتی زاده را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       مریم قدرتی زاده را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از مریم قدرتی زاده نوبت بگیرم؟


آیا مریم قدرتی زاده بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به مریم قدرتی زاده مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا مریم قدرتی زاده بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با مریم قدرتی زاده تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از مریم قدرتی زاده اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی مریم قدرتی زاده در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت مریم قدرتی زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت مریم قدرتی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل مریم قدرتی زاده در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا مریم قدرتی زاده سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل مریم قدرتی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت مریم قدرتی زاده چیست؟

مریم قدرتی زاده در شاخه متخصص تغذیه فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص تغذیه بهتر است بدانید صرف نظر از وزن و گرفتن رژیم چاقی یا لاغری در موارد مختلفی لازم است به متخصص تغذیه مراجعه کنیم. مواردی که با دیدن آن‌ها شما باید به متخصص تغذیه مراجعه کنید عبارتند از: هنگامی که شکم شما به صورت منظم کار نکند. در این مواقع شما باید حتما به متخصص تغذیه مراجعه کنید. اگر در هنگام مصرف لبنیات دچار دل درد، دل پیچه و یا نفخ می‌شوید بهتر است به یک متخصص تغذیه مراجعه کنید. اگر دچار سوزش و یا رفلکس معده هستید با مراجعه به متخصص و دریافت یک رژیم غذایی می‌توانید به سوزش معده خود پایان دهید. اگر دچار کاهش یا افزایش شدید و ناگهانی اشتها شدید حتما به یک متخصص تغذیه مراجعه کنید. اگر قصد بارداری دارید بهتر است به یک متخصص تغذیه مراجعه کنید تا بدن خود را برای داشتن سالم ترین دوران بارداری آماده کنید.

برای چه خدماتی میتوانم به مریم قدرتی زاده مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از مریم قدرتی زاده دریافت کنید ارائه برنامه غذایی و ... میباشد.

بیماران مریم قدرتی زاده را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار مریم قدرتی زاده را ارزیابی و 415 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از مریم قدرتی زاده رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران مریم قدرتی زاده هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.