انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر محمد محی الدینی

آدرس: ارومیه خیابان حسنی ساختمان هلال طبقه ۴واحد۸
تلفن: 04433432906

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر محمد محی الدینی

دکتر محمد محی الدینی از کاردرمانی های خوب شهر ارومیه هستند. آدرس دکتر محمد محی الدینی ارومیه خیابان حسنی ساختمان هلال طبقه ۴واحد۸ و تلفن تماس 04433432906 میباشد. نوبت دهی دکتر محمد محی الدینی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر محمد محی الدینی خدمات بسیاری همچون ارائه تکنیک های نوین درمانی بر روی ابعاد جسمی، روحی و روانی در اجتماع و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر محمد محی الدینی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 2602
  اینستاگرام دکتر محمد محی الدینی

دکتر محمد محی الدینی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 4 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر محمد محی الدینی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر محمد محی الدینی


  نظرات در مورد دکتر محمد محی الدینی

٪100 دکتر محمد محی الدینی را پیشنهاد میکنند

  4 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر محمد محی الدینی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر محمد محی الدینی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر محمد محی الدینی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر محمد محی الدینی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر محمد محی الدینی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر محمد محی الدینی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر محمد محی الدینی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر محمد محی الدینی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر محمد محی الدینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد محی الدینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد محی الدینی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر محمد محی الدینی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر محمد محی الدینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر محمد محی الدینی چیست؟

دکتر محمد محی الدینی در شاخه کاردرمانی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با کاردرمانی بهتر است بدانید کار درمانی از جمله زیر شاخه‌های رشته توانبخشی است که رویکرد های درمانی را در ۳ سطح -جسم ، ذهن، روان- در قالب فعالیت هدفمند و معنادار ارائه می دهد. به عبارتی در کاردرمانی به وسیله کار و فعالیت درمان می‌شوید. یک کاردرمانگر بر روی ابعاد جسمی، روحی و روانی و تاثیرات جانبی یک بیماری بر روی زندگی فردی و اجتماعی بیمار تمرکز می‌کند و با ارائه تکنیک‌های درمانی فرد را از وابستگی خارج و به سمت زندگی عادی و فعالیت‌های روزانه سوق می‌دهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر محمد محی الدینی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر محمد محی الدینی دریافت کنید ارائه تکنیک های نوین درمانی بر روی ابعاد جسمی، روحی و روانی در اجتماع و ... میباشد.

بیماران دکتر محمد محی الدینی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 4 بیمار دکتر محمد محی الدینی را ارزیابی و 505 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر محمد محی الدینی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر محمد محی الدینی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.