انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک
عکس دکتر غلامرضا پولادفر

دکتر غلامرضا پولادفر

متخصص بیماری های کودکان (اطفال)

فوق تخصص بیماریهای عفونی کودکان

شماره نظام : 60820

  نظرات در مورد دکتر غلامرضا پولادفر

5 نظر از مراجعه کنندگان ثبت شده است

ثبت نظر درباره‌ی دکتر غلامرضا پولادفر
  •    بسیار عالی

       دکتر غلامرضا پولادفر را پیشنهاد می‌کنم

  •    سال ۸۵ بیمار ایشون بودم و به گفته پدر و مادرم دکتری بیسار عالی خوش برخورد

       دکتر غلامرضا پولادفر را پیشنهاد می‌کنم

  •    دکتر غلامرضا پولادفر خیلی خوش اخلاق و با سوادند و از درمان ایشون خیلی راضی هستم

       دکتر غلامرضا پولادفر را پیشنهاد می‌کنم


  اطلاعات تکمیلی دکتر غلامرضا پولادفر

دوران نوزادی ( بدو تولد تا یک ماهگی)، شیرخوارگی ( تا دو سالگی)، کودکی ( ۳ تا ۹ سالگی) و نوجوانی (۱۰ تا ۱۸ سالگی) مراحل مختلف از زندگی انسان هستند که وجه مشترک همه آنها وجود پدیده “رشد” است. پزشک متخصص کودکان  و نوزادان عهده دار پایش سلامت در این مراحل حساس  زندگی می باشد. پزشک متخصص کودکان و نوزادان تشخیص و درمان بیماریهایی که دراین دوران ها بروز می کنند را نیز به عهده دارد.

بیماریهای عفونی گروه وسیع و مهم از بیماریها می باشند که به واسطه عوامل میکروبی و انگلی ایجاد می شوند. بیشتر این بیماریها با بروز تب همراه هستند. در صورتی که سیستم ایمنی فرد ضعیف باشد، عفونتها بیشتر بروز می کنند و شدت بیشتری دارند.

این بیماریها شامل عفونت قسمتهای مختلف بدن می باشند. سرماخوردگی ، گلو درد و عفونتهای گوش و سینوسها، برونشیت و عفونت ریه از شایعترین موارد عفونت دستگاه تنفسی هستند. در دستگاه گوارش، اسهال شایعترین عفونت حاد می باشد. عفونتهای ادراری به خصوص در دختر ها از عفونتهای شایع و مهم می باشند. عفونتهای پوست و غده های لنفاوی و  عفونتهای استخوانی و مفصلی  نیز از جمله عفونتهای شایع هستند. عفونتها در مغز و اعصاب  بسیار خطرناک و متاسفانه گاه کشنده می باشند. شیرخواران و کودکانی که تب دارند اما در ظاهرعلتی برای بروز آنها مشخص نیست، بایستی از نظر عفونتهای خونی پیگیری و گاه بررسی شوند. گروه دیگر از بیماریها مانند تب حصبه، تب مالت، سل و بیماری انگلی کالا آزار از جمله عفونتهایی است که در بیماران تب دار بایستی مد نظر باشند.

پزشک فوق تخصص بیماریهای عفونی کودکان عهده دار تشخیص و درمان این گروه وسیع از بیماریها می باشد.


آدرس و تلفن مطب دکتر غلامرضا پولادفر

آدرس: شیراز ، خیابان قصر دشت، بین چهار راه زرگری و قم اباد، کوچه 62-الف، ساختمان مدیکس
تلفن (ها):


  درباره دکتر غلامرضا پولادفر

دکتر غلامرضا پولادفر از پزشکان متخصص کودکان (اطفال) خوب شهر شیراز هستند. آدرس مطب دکتر غلامرضا پولادفر شیراز ، خیابان قصر دشت، بین چهار راه زرگری و قم اباد، کوچه 62-الف، ساختمان مدیکس و تلفن مطب 07136275060 میباشد. نوبت دهی دکتر غلامرضا پولادفر در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر غلامرضا پولادفر خدمات بسیاری همچون واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر غلامرضا پولادفر به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  اینستاگرام دکتر غلامرضا پولادفر


تجربه بیماران دکتر غلامرضا پولادفر


  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر غلامرضا پولادفر نوبت بگیرم؟


آیا دکتر غلامرضا پولادفر بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر غلامرضا پولادفر مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا میتوانم از دکتر غلامرضا پولادفر اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر غلامرضا پولادفر در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر غلامرضا پولادفر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر غلامرضا پولادفر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا پولادفر در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر غلامرضا پولادفر سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا پولادفر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر غلامرضا پولادفر چیست؟

دکتر غلامرضا پولادفر در شاخه متخصص بیماری های کودکان (اطفال) فعالیت می کند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر غلامرضا پولادفر مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر غلامرضا پولادفر دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر غلامرضا پولادفر را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 5 بیمار دکتر غلامرضا پولادفر را ارزیابی و 13591 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر غلامرضا پولادفر رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر غلامرضا پولادفر هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.