انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

عکس دکتر غلامرضا پولادفر

دکتر غلامرضا پولادفر

متخصص بیماری های کودکان (اطفال)

فوق تخصص بیماریهای عفونی کودکان
٪100 رضایت (12480 کاربر)

اطلاعات دکتر غلامرضا پولادفر

آدرس : شیراز ، خیابان قصر دشت، بین چهار راه زرگری و قم اباد، کوچه 62-الف، ساختمان مدیکس
تلفن : 07136275060

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر غلامرضا پولادفر امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 5 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر غلامرضا پولادفر رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر غلامرضا پولادفر


  توضیحات دکتر غلامرضا پولادفر

دوران نوزادی ( بدو تولد تا یک ماهگی)، شیرخوارگی ( تا دو سالگی)، کودکی ( ۳ تا ۹ سالگی) و نوجوانی (۱۰ تا ۱۸ سالگی) مراحل مختلف از زندگی انسان هستند که وجه مشترک همه آنها وجود پدیده “رشد” است. پزشک متخصص کودکان  و نوزادان عهده دار پایش سلامت در این مراحل حساس  زندگی می باشد. پزشک متخصص کودکان و نوزادان تشخیص و درمان بیماریهایی که دراین دوران ها بروز می کنند را نیز به عهده دارد.

بیماریهای عفونی گروه وسیع و مهم از بیماریها می باشند که به واسطه عوامل میکروبی و انگلی ایجاد می شوند. بیشتر این بیماریها با بروز تب همراه هستند. در صورتی که سیستم ایمنی فرد ضعیف باشد، عفونتها بیشتر بروز می کنند و شدت بیشتری دارند.

این بیماریها شامل عفونت قسمتهای مختلف بدن می باشند. سرماخوردگی ، گلو درد و عفونتهای گوش و سینوسها، برونشیت و عفونت ریه از شایعترین موارد عفونت دستگاه تنفسی هستند. در دستگاه گوارش، اسهال شایعترین عفونت حاد می باشد. عفونتهای ادراری به خصوص در دختر ها از عفونتهای شایع و مهم می باشند. عفونتهای پوست و غده های لنفاوی و  عفونتهای استخوانی و مفصلی  نیز از جمله عفونتهای شایع هستند. عفونتها در مغز و اعصاب  بسیار خطرناک و متاسفانه گاه کشنده می باشند. شیرخواران و کودکانی که تب دارند اما در ظاهرعلتی برای بروز آنها مشخص نیست، بایستی از نظر عفونتهای خونی پیگیری و گاه بررسی شوند. گروه دیگر از بیماریها مانند تب حصبه، تب مالت، سل و بیماری انگلی کالا آزار از جمله عفونتهایی است که در بیماران تب دار بایستی مد نظر باشند.

پزشک فوق تخصص بیماریهای عفونی کودکان عهده دار تشخیص و درمان این گروه وسیع از بیماریها می باشد.

  درباره دکتر غلامرضا پولادفر

دکتر غلامرضا پولادفر متخصص بیماری های کودکان (اطفال) هستند. مطب دکتر غلامرضا پولادفر در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر غلامرضا پولادفر در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر غلامرضا پولادفر درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر غلامرضا پولادفر متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر غلامرضا پولادفر تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر غلامرضا پولادفر را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 60820
  وب سایت شخصی دکتر غلامرضا پولادفر
  اینستاگرام دکتر غلامرضا پولادفر

  نظرات در مورد دکتر غلامرضا پولادفر

٪100 دکتر غلامرضا پولادفر را پیشنهاد میکنند

  5 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر غلامرضا پولادفر را پیشنهاد می‌کنم

  •    سال ۸۵ بیمار ایشون بودم و به گفته پدر و مادرم دکتری بیسار عالی خوش برخورد

       دکتر غلامرضا پولادفر را پیشنهاد می‌کنم

  •    دکتر غلامرضا پولادفر خیلی خوش اخلاق و با سوادند و از درمان ایشون خیلی راضی هستم

       دکتر غلامرضا پولادفر را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر غلامرضا پولادفر نوبت بگیرم؟


آیا دکتر غلامرضا پولادفر بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر غلامرضا پولادفر مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر غلامرضا پولادفر بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر غلامرضا پولادفر تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر غلامرضا پولادفر اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر غلامرضا پولادفر میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر غلامرضا پولادفر میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر غلامرضا پولادفر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر غلامرضا پولادفر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا پولادفر در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر غلامرضا پولادفر سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا پولادفر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر غلامرضا پولادفر چیست؟

دکتر غلامرضا پولادفر متخصص بیماری های کودکان (اطفال) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر غلامرضا پولادفر مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر غلامرضا پولادفر دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر غلامرضا پولادفر را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 5 بیمار دکتر غلامرضا پولادفر را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر غلامرضا پولادفر رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر غلامرضا پولادفر هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست