انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر فیروزه نجاری

آدرس: تهران،تهرانپارس،خیابان رشید ، نبش ۱۴۹ غربی ، پلاک ۹۰،ساختمان رویال ، طبقه اول
تلفن: 09227424612

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر فیروزه نجاری

دکتر فیروزه نجاری از دکترهای روانشناس خوب شهر تهران هستند. آدرس دکتر فیروزه نجاری تهران،تهرانپارس،خیابان رشید ، نبش ۱۴۹ غربی ، پلاک ۹۰،ساختمان رویال ، طبقه اول و تلفن تماس 09227424612 میباشد. نوبت دهی دکتر فیروزه نجاری در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر فیروزه نجاری خدمات بسیاری همچون مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق، زوج درمانی، سکس تراپی، مشاوره رابطه جنسی زوجین، مشاوره کودک و نوجوان، فرزندپروری، انواع مشکلات ناخن جویدن، بیش فعالی، نقص توجه، سکسولوژی، اختلالات یادگیری، اوتیسم ، کاردرمانی، گفتاردرمانی، نوروفيدبک، افزایش اعتماد به نفس، درمان انواع اضطراب، افسردگی، وسواس و مشاوره تحصیلی و شغلی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر فیروزه نجاری به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 25158

دکتر فیروزه نجاری امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر فیروزه نجاری رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر فیروزه نجاری


  توضیحات دکتر فیروزه نجاری

عضو سازمان نظام روانشناسی ایران و امریکا 

دکترا تخصصی مشاوره خانواده و روانشناس 

برگزار کننده کارگاه های اموزشی 

  نظرات در مورد دکتر فیروزه نجاری

٪100 دکتر فیروزه نجاری را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر فیروزه نجاری را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر فیروزه نجاری نوبت بگیرم؟


آیا دکتر فیروزه نجاری بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر فیروزه نجاری مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر فیروزه نجاری بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر فیروزه نجاری تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر فیروزه نجاری اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر فیروزه نجاری در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر فیروزه نجاری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فیروزه نجاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فیروزه نجاری در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر فیروزه نجاری سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر فیروزه نجاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر فیروزه نجاری چیست؟

دکتر فیروزه نجاری در شاخه روانشناس فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با روانشناس بهتر است بدانید درون هر فردی پر از رمز و راز های گوناگون است. هرکدام از ما سعی می‌کنیم نیمه تاریک وجود خود را از دیگران پنهان کنیم، همین باعث می‌شود مشکلاتی در روح و روان ما بوجود بیاید. مشکلاتی مانند استرس، افسردگی، ترس بیش از حد یا همان فوبیا، مشکلات خانوادگی، اعتیاد، اختلالات اشتها، اختلالات وسواس و ... . در این مواقع یک روانشناس می‌تواند کمک کند تا مشکلات خود را حل و با آرامش بیشتری زندگی کنیم.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر فیروزه نجاری مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر فیروزه نجاری دریافت کنید مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق، زوج درمانی، سکس تراپی، مشاوره رابطه جنسی زوجین، مشاوره کودک و نوجوان، فرزندپروری، انواع مشکلات ناخن جویدن، بیش فعالی، نقص توجه، سکسولوژی، اختلالات یادگیری، اوتیسم ، کاردرمانی، گفتاردرمانی، نوروفيدبک، افزایش اعتماد به نفس، درمان انواع اضطراب، افسردگی، وسواس و مشاوره تحصیلی و شغلی و ... میباشد.

بیماران دکتر فیروزه نجاری را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر فیروزه نجاری را ارزیابی و 1806 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر فیروزه نجاری رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر فیروزه نجاری هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.