انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر مانوشا امیری

آدرس: گلسار،خیابان نواب،روبروی آژانس نواب،برج نواب،طبقه 5 واحد 9
تلفن: 01332132644

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر مانوشا امیری

دکتر مانوشا امیری از دندانپزشکان خوب شهر رشت هستند. آدرس دکتر مانوشا امیری گلسار،خیابان نواب،روبروی آژانس نواب،برج نواب،طبقه 5 واحد 9 و تلفن تماس 01332132644 میباشد. نوبت دهی دکتر مانوشا امیری در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر مانوشا امیری خدمات بسیاری همچون لمینت دندان، ایمپلنت دندان ، بلیچینگ دندان با لیزر، جرم گیری دندان، سفید کردن دندان، پرکردن دندان، درمان دردهای فک و دندان ها، دندانپزشکی کودکان و انجام انواع پروتز های دندانی و روکش، ایمپلنتولوژی و انجام دندانپزشکی زیبایی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر مانوشا امیری به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 128902
  وب سایت شخصی دکتر مانوشا امیری
  اینستاگرام دکتر مانوشا امیری
  دکتر مانوشا امیری امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر مانوشا امیری رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر مانوشا امیری


  نظرات در مورد دکتر مانوشا امیری

٪100 دکتر مانوشا امیری را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر مانوشا امیری را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر مانوشا امیری نوبت بگیرم؟


آیا دکتر مانوشا امیری بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر مانوشا امیری مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر مانوشا امیری بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر مانوشا امیری تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر مانوشا امیری اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر مانوشا امیری در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر مانوشا امیری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مانوشا امیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مانوشا امیری در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر مانوشا امیری سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر مانوشا امیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر مانوشا امیری چیست؟

دکتر مانوشا امیری در شاخه دندانپزشک فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با دندانپزشک بهتر است بدانید مواردی که نیاز است سریعتر به دندانپزشک مراجعه کرد عبارتند از: اگر دچار درد شدید دندان شدید به نحوی که دندان به لمس یا حرارت حساس شد بهتر است هرچه سریعتر به دندانپزشک مراجعه و از استفاده خودسرانه مسکن اجتناب کنید اگر شاهد شل شدن دندان به همراه خونریزی و قرمزی لثه‌ها شدید، بهتر است هرچه سریعتر به دندانپزشک مراجعه کنید زیرا دچار بیماری لثه شدید. اگر اطراف دهان و یا فک شما دچار تورم شد، نشان از عفونت دندان دارد و باید هرچه سریعتر معالجه شود. اگر باردار هستید و دچار دندان درد شدید به هیچ عنوان برای مدت طولانی از مسکن ها استفاده نکنید زیرا درمان‌های اورژانسی دندانپزشکی در هر دوره و زمانی از بارداری می‌تواند انجام شود.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر مانوشا امیری مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر مانوشا امیری دریافت کنید لمینت دندان، ایمپلنت دندان ، بلیچینگ دندان با لیزر، جرم گیری دندان، سفید کردن دندان، پرکردن دندان، درمان دردهای فک و دندان ها، دندانپزشکی کودکان و انجام انواع پروتز های دندانی و روکش، ایمپلنتولوژی و انجام دندانپزشکی زیبایی و ... میباشد.

بیماران دکتر مانوشا امیری را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر مانوشا امیری را ارزیابی و 522 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر مانوشا امیری رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر مانوشا امیری هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.