انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر سپیده عطاییه

آدرس : تبریز خیابان‌۱۷ شهریور جدید،برج سینا ،طبقه ۸
تلفن : 35558200

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر سپیده عطاییه امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر سپیده عطاییه رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر سپیده عطاییه


  روزهای کاری دکتر سپیده عطاییه

شنبه

۱۸ تا ۱۹

یکشنبه

۱۸ تا ۱۹

سه‌شنبه

۱۸ تا ۱۹

  توضیحات دکتر سپیده عطاییه

مشاوره قلب قبل از بیهوشی وجراحی

نوارقلب 

اکوکاردیوگرافی 

تست ورزش 

ارزیابی خطر قلبی عروقی

  درباره دکتر سپیده عطاییه

دکتر سپیده عطاییه متخصص قلب و عروق هستند. مطب دکتر سپیده عطاییه در شهر تبریز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر سپیده عطاییه در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر سپیده عطاییه درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر سپیده عطاییه متخصص قلب و عروق وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر سپیده عطاییه تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر سپیده عطاییه را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 96998

  نظرات در مورد دکتر سپیده عطاییه

٪100 دکتر سپیده عطاییه را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر سپیده عطاییه را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر سپیده عطاییه نوبت بگیرم؟


آیا دکتر سپیده عطاییه بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر سپیده عطاییه مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر سپیده عطاییه بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر سپیده عطاییه تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر سپیده عطاییه اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر سپیده عطاییه میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر سپیده عطاییه میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر سپیده عطاییه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سپیده عطاییه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده عطاییه در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر سپیده عطاییه سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده عطاییه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر سپیده عطاییه چیست؟

دکتر سپیده عطاییه متخصص قلب و عروق میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص قلب و عروق بهتر است بدانید بیماری‌های قلب و عروق به تمام بیماری‌هایی که دستگاه گردش خون را تحت تاثیر قرار می‌دهد اشاره می‌کند. بیماری های قلب و عروق شامل حمله قلبی، سکته قلبی، آریتمی قلب، کاردیومیوپاتی، نارسایی قلب، عروق کرونرو عروق مغز و ... می‌باشد. ازجمله نشانه‌های بیماری‌های قلب و عروق میتوان به درد قفسه سینه، درد در پشت، درد در دست‌ها، درد در گردن، درد در فک، تنگی نفس، تهوع یا استفراغ، تپش قلب سریع و یا نامنظم،خستگی، اضطراب، سوء هاضمه و یا سوزش معده اشاره کرد که در صورت بروز با مراجعه به پزشک متخصص قلب و عروق می‌توان از سلامتی قلب خود مطمئن شوید.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر سپیده عطاییه مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر سپیده عطاییه دریافت کنید تست ورزش، اکومری، اکو بافت، اکو کنتراست، اکو استرس، آنژیوگرافی، اکوکاردیوگرافی، نوار قلب و هولتر قلب و ... میباشد.

بیماران دکتر سپیده عطاییه را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر سپیده عطاییه را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر سپیده عطاییه رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر سپیده عطاییه هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست