انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر سپهر رحیمی ممقانی

آدرس : خ فلسطین نرسیده به پل درمانگاه تخصصی دکتر قریب
تلفن : 04132847022

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر سپهر رحیمی ممقانی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر سپهر رحیمی ممقانی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر سپهر رحیمی ممقانی


  درباره دکتر سپهر رحیمی ممقانی

دکتر سپهر رحیمی ممقانی دندانپزشک هستند. مطب دکتر سپهر رحیمی ممقانی در شهر تبریز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر سپهر رحیمی ممقانی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر سپهر رحیمی ممقانی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر سپهر رحیمی ممقانی دندانپزشک وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر سپهر رحیمی ممقانی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر سپهر رحیمی ممقانی را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 146515

  نظرات در مورد دکتر سپهر رحیمی ممقانی

٪100 دکتر سپهر رحیمی ممقانی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر سپهر رحیمی ممقانی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر سپهر رحیمی ممقانی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر سپهر رحیمی ممقانی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر سپهر رحیمی ممقانی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر سپهر رحیمی ممقانی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر سپهر رحیمی ممقانی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر سپهر رحیمی ممقانی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر سپهر رحیمی ممقانی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر سپهر رحیمی ممقانی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر سپهر رحیمی ممقانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سپهر رحیمی ممقانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سپهر رحیمی ممقانی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر سپهر رحیمی ممقانی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر سپهر رحیمی ممقانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر سپهر رحیمی ممقانی چیست؟

دکتر سپهر رحیمی ممقانی دندانپزشک میباشد. برای آشنایی بیشتر با دندانپزشک بهتر است بدانید مواردی که نیاز است سریعتر به دندانپزشک مراجعه کرد عبارتند از: اگر دچار درد شدید دندان شدید به نحوی که دندان به لمس یا حرارت حساس شد بهتر است هرچه سریعتر به دندانپزشک مراجعه و از استفاده خودسرانه مسکن اجتناب کنید اگر شاهد شل شدن دندان به همراه خونریزی و قرمزی لثه‌ها شدید، بهتر است هرچه سریعتر به دندانپزشک مراجعه کنید زیرا دچار بیماری لثه شدید. اگر اطراف دهان و یا فک شما دچار تورم شد، نشان از عفونت دندان دارد و باید هرچه سریعتر معالجه شود. اگر باردار هستید و دچار دندان درد شدید به هیچ عنوان برای مدت طولانی از مسکن ها استفاده نکنید زیرا درمان‌های اورژانسی دندانپزشکی در هر دوره و زمانی از بارداری می‌تواند انجام شود.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر سپهر رحیمی ممقانی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر سپهر رحیمی ممقانی دریافت کنید لمینت دندان، ایمپلنت دندان ، بلیچینگ دندان با لیزر، جرم گیری دندان، سفید کردن دندان، پرکردن دندان، درمان دردهای فک و دندان ها، دندانپزشکی کودکان و انجام انواع پروتز های دندانی و روکش، ایمپلنتولوژی و انجام دندانپزشکی زیبایی و ... میباشد.

بیماران دکتر سپهر رحیمی ممقانی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر سپهر رحیمی ممقانی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر سپهر رحیمی ممقانی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر سپهر رحیمی ممقانی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست