انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات فیزیوتراپی دیاکو

آدرس: دماوند گیلاوند جنب مخابرات خیابان قندی کوچه لعل پلاک ۱۱ساختمان سینا طبقه ۲ واحد ۴
تلفن: ۰۹۰۵۰۹۳۹۳۲۴

دریافت نوبت تلفنی

فیزیوتراپی دیاکو امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از فیزیوتراپی دیاکو رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران فیزیوتراپی دیاکو


  نظرات در مورد فیزیوتراپی دیاکو

٪100 فیزیوتراپی دیاکو را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       فیزیوتراپی دیاکو را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از فیزیوتراپی دیاکو نوبت بگیرم؟


آیا فیزیوتراپی دیاکو بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به فیزیوتراپی دیاکو مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا فیزیوتراپی دیاکو بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با فیزیوتراپی دیاکو تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از فیزیوتراپی دیاکو اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی فیزیوتراپی دیاکو در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت فیزیوتراپی دیاکو چقدر است؟

هزینه ویزیت فیزیوتراپی دیاکو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل فیزیوتراپی دیاکو در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا فیزیوتراپی دیاکو سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل فیزیوتراپی دیاکو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت فیزیوتراپی دیاکو چیست؟

فیزیوتراپی دیاکو در شاخه فیزیوتراپی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با فیزیوتراپی بهتر است بدانید فیزیوتراپی یا فیزیک‌درمانی شیوه‌ای از درمان بیماری‌ها و اختلالات عصبی-ماهیچه‌ای-اسکلتی با استفاده از تجهیزات مکانیکی، جریان‌های الکتریکی، مانورهای دستی، تمرینات ورزشی و عوامل فیزیکی دیگر است. در این روش‌ها از ورزش، نور، پرتوهای فرابنفش و فروسرخ، گرما و جریان برق استفاده می‌شود. فیزیوتراپی حیطه‌ای از پزشکی است که هدف آن پیشگیری از بیماری‌ها، درمان، توان‌بخشی، بالا بردن سطح سلامت و بهبود کیفیت زندگی افراد است.

برای چه خدماتی میتوانم به فیزیوتراپی دیاکو مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از فیزیوتراپی دیاکو دریافت کنید درمان بیماری ها و اختلالات ماهیچه ها، عصب ها و اسکلتی، بالابردن سطح سلامت و ورزش درمانی و ... میباشد.

بیماران فیزیوتراپی دیاکو را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار فیزیوتراپی دیاکو را ارزیابی و 350 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از فیزیوتراپی دیاکو رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران فیزیوتراپی دیاکو هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.