انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر مهدی کریمی

آدرس: کرمان بلوار جهاد نبش کوچه ۳ ( کوچه جیهون) ساختمان پزشکان سلامت طبقه چهارم واحد ۴۰۴
تلفن: 03432224760. _ ۰۹۱۳۹۳۳۲۵۴۵

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر مهدی کریمی

دکتر مهدی کریمی از چشم پزشکان (متخصص و جراح چشم) خوب شهر کرمان هستند. آدرس دکتر مهدی کریمی کرمان بلوار جهاد نبش کوچه ۳ ( کوچه جیهون) ساختمان پزشکان سلامت طبقه چهارم واحد ۴۰۴ و تلفن تماس 03432224760. _ ۰۹۱۳۹۳۳۲۵۴۵ میباشد. نوبت دهی دکتر مهدی کریمی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر مهدی کریمی خدمات بسیاری همچون ارزیابی بینایی، جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی و ترمیمی پلک و چشم، جراحی اندوسکوپی مجرای اشکی، جراحی لیزیک، فمتولیزیک، لازک و اسمایل چشم، درمان آب مروارید، جراحی کاتاراکت، پیوند قرنیه و قوز قرنیه و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر مهدی کریمی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 104196

دکتر مهدی کریمی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر مهدی کریمی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر مهدی کریمی


  روزهای کاری دکتر مهدی کریمی

شنبه

۵ تا ۹ شب

یکشنبه

۶ تا ۹ شب

سه‌شنبه

۶ تا ۹ شب

چهارشنبه

۶ تا ۹ شب

  نظرات در مورد دکتر مهدی کریمی

٪100 دکتر مهدی کریمی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر مهدی کریمی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر مهدی کریمی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر مهدی کریمی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر مهدی کریمی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر مهدی کریمی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر مهدی کریمی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر مهدی کریمی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر مهدی کریمی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر مهدی کریمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی کریمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی کریمی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر مهدی کریمی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی کریمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر مهدی کریمی چیست؟

دکتر مهدی کریمی در شاخه جراح و متخصص چشم فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با جراح و متخصص چشم بهتر است بدانید یک معاینه کامل چشم شامل اندازه‌گیری فشار داخل چشم، بررسی قسمت خلفی و شبکیه، و بررسی قسمت قدامی(جلویی) چشم است. با مراجعه دوره‌ای به چشم پزشک و معاینه کامل چشم می‌توان بسیاری از بیماری‌های چشم را در مراحل اولیه تشخیص داد و نسبت به درمان آن‌ها اقدام کرد. زمان تکرار آزمایشات چشم پزشکی باتوجه به سن هر فرد متفاوت است. اگر سن زیر 40 سال باشد بهتر است حداکثر هر 3 سال نسبت به معاینه کامل چشم اقدام کرد. برای رده سنی 40 تا 65 سال، هر دوسال و برای سنین بالای 65 سال هرسال باید برای معاینه کامل چشم مراجعه کرزد. اگر دچار دیابت یا بیماریهای سیستمکیک یا چشمی خاص هستید احتیاج به معاینات بیشتری دارید.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر مهدی کریمی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر مهدی کریمی دریافت کنید ارزیابی بینایی، جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی و ترمیمی پلک و چشم، جراحی اندوسکوپی مجرای اشکی، جراحی لیزیک، فمتولیزیک، لازک و اسمایل چشم، درمان آب مروارید، جراحی کاتاراکت، پیوند قرنیه و قوز قرنیه و ... میباشد.

بیماران دکتر مهدی کریمی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر مهدی کریمی را ارزیابی و 929 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر مهدی کریمی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر مهدی کریمی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.