انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر جمیل اسلامی پور

آدرس: سننج خیابان آبیدر میدان مولوی ساختمان ژینا
تلفن: 08733245811

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر جمیل اسلامی پور

دکتر جمیل اسلامی پور از پزشکان فوق تخصص شبکیه خوب شهر سنندج هستند. آدرس دکتر جمیل اسلامی پور سننج خیابان آبیدر میدان مولوی ساختمان ژینا و تلفن تماس 08733245811 میباشد. نوبت دهی دکتر جمیل اسلامی پور در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر جمیل اسلامی پور خدمات بسیاری همچون پیشگیری، تشخیص، درمان و جراحی بیماری های مرتبط با شبکیه چشمی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر جمیل اسلامی پور به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 85228
  وب سایت شخصی دکتر جمیل اسلامی پور
  اینستاگرام دکتر جمیل اسلامی پور
  دکتر جمیل اسلامی پور امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 3 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر جمیل اسلامی پور رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر جمیل اسلامی پور


  نظرات در مورد دکتر جمیل اسلامی پور

٪100 دکتر جمیل اسلامی پور را پیشنهاد میکنند

  3 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر جمیل اسلامی پور را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر جمیل اسلامی پور نوبت بگیرم؟


آیا دکتر جمیل اسلامی پور بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر جمیل اسلامی پور مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر جمیل اسلامی پور بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر جمیل اسلامی پور تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر جمیل اسلامی پور اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر جمیل اسلامی پور در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر جمیل اسلامی پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جمیل اسلامی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جمیل اسلامی پور در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر جمیل اسلامی پور سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر جمیل اسلامی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر جمیل اسلامی پور چیست؟

دکتر جمیل اسلامی پور در شاخه فوق تخصص شبکیه فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با فوق تخصص شبکیه بهتر است بدانید یک معاینه کامل چشم شامل اندازه‌گیری فشار داخل چشم، بررسی قسمت خلفی و شبکیه، و بررسی قسمت قدامی(جلویی) چشم است. با مراجعه دوره‌ای به چشم پزشک و معاینه کامل چشم می‌توان بسیاری از بیماری‌های چشم را در مراحل اولیه تشخیص داد و نسبت به درمان آن‌ها اقدام کرد. زمان تکرار آزمایشات چشم پزشکی باتوجه به سن هر فرد متفاوت است. اگر سن زیر 40 سال باشد بهتر است حداکثر هر 3 سال نسبت به معاینه کامل چشم اقدام کرد. برای رده سنی 40 تا 65 سال، هر دوسال و برای سنین بالای 65 سال هرسال باید برای معاینه کامل چشم مراجعه کرزد. اگر دچار دیابت یا بیماریهای سیستمکیک یا چشمی خاص هستید احتیاج به معاینات بیشتری دارید.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر جمیل اسلامی پور مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر جمیل اسلامی پور دریافت کنید پیشگیری، تشخیص، درمان و جراحی بیماری های مرتبط با شبکیه چشمی و ... میباشد.

بیماران دکتر جمیل اسلامی پور را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 3 بیمار دکتر جمیل اسلامی پور را ارزیابی و 3763 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر جمیل اسلامی پور رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر جمیل اسلامی پور هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.