انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر اکرم ادبی زاده

آدرس: بجنورد - شریعتی جنوبی - کوچه دکتر حکمتی ساختمان حکمت - طبقه 4 واحد 16
تلفن: 32231966 , 09059709734

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر اکرم ادبی زاده

دکتر اکرم ادبی زاده از پزشکان متخصص گوش و حلق و بینی خوب شهر بجنورد هستند. آدرس دکتر اکرم ادبی زاده بجنورد - شریعتی جنوبی - کوچه دکتر حکمتی ساختمان حکمت - طبقه 4 واحد 16 و تلفن تماس 32231966 , 09059709734 میباشد. نوبت دهی دکتر اکرم ادبی زاده در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر اکرم ادبی زاده خدمات بسیاری همچون جراحی زیبایی و ترمیمی بینی، درمان سینوزیت، آندوسکوپی بینی و سینوس، عمل لوزه، جراحی گوش ،تیروئید ،حنجره و توده های گرپنی، جراحی زیبایی گوش، جراحی لوزه، پلک، گونه و چانه و ارزیابی مشکلات تعادلی، بررسی کامل سیستم شنوایی، تنظیم کامپیوتری سمعک و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر اکرم ادبی زاده به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 126285

دکتر اکرم ادبی زاده امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 2 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر اکرم ادبی زاده رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر اکرم ادبی زاده


  سوابق و افتخارات دکتر اکرم ادبی زاده

عضو هیت علمی دانشگاه علوم پزشکی بجنورد
دارای بورد تخصصی ناسیونال

  روزهای کاری دکتر اکرم ادبی زاده

شنبه

18-20

یکشنبه

18-20

دوشنبه

18-20

سه‌شنبه

18-20

چهارشنبه

18-20

  نظرات در مورد دکتر اکرم ادبی زاده

٪100 دکتر اکرم ادبی زاده را پیشنهاد میکنند

  2 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر اکرم ادبی زاده را پیشنهاد می‌کنم

  •    پزشک و جراح بسیار خوبی هستند سطحشون از پزشک های استان بالاتر هست واقعا حضورشون در استان ما نعمتی هست

       دکتر اکرم ادبی زاده را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر اکرم ادبی زاده نوبت بگیرم؟


آیا دکتر اکرم ادبی زاده بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر اکرم ادبی زاده مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر اکرم ادبی زاده بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر اکرم ادبی زاده تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر اکرم ادبی زاده اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر اکرم ادبی زاده در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر اکرم ادبی زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اکرم ادبی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم ادبی زاده در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر اکرم ادبی زاده سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم ادبی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر اکرم ادبی زاده چیست؟

دکتر اکرم ادبی زاده در شاخه جراح و متخصص گوش و حلق و بینی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با جراح و متخصص گوش و حلق و بینی بهتر است بدانید یکی از تخصص‌های مهم دستیاری پزشکی که با راه هوایی و تنفس انسان ارتباط نزدیکی دارد تخصص گوش و حلق و بینی است. متخصص گوش و حلق و بینی سالهای متمادی در دانشگاه و بیرون آن در طبابت برای مردم، ارتباطات راه هوایی و شنوایی و بویایی و چشایی و زیبایی سر و صورت و بینی را بررسی می کند. همچنین درمان پولیپ های بینی و ضایعات حنجره و تومورهای سرو گردن بر عهده متخصص گوش و حلق و بینی است.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر اکرم ادبی زاده مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر اکرم ادبی زاده دریافت کنید جراحی زیبایی و ترمیمی بینی، درمان سینوزیت، آندوسکوپی بینی و سینوس، عمل لوزه، جراحی گوش ،تیروئید ،حنجره و توده های گرپنی، جراحی زیبایی گوش، جراحی لوزه، پلک، گونه و چانه و ارزیابی مشکلات تعادلی، بررسی کامل سیستم شنوایی، تنظیم کامپیوتری سمعک و ... میباشد.

بیماران دکتر اکرم ادبی زاده را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 2 بیمار دکتر اکرم ادبی زاده را ارزیابی و 10764 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر اکرم ادبی زاده رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر اکرم ادبی زاده هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.