انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر علی دماوندی

آدرس: کرمان.خیابان شهید کامیاب بیمارستان مهرگان
تلفن: 034-32268702

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر علی دماوندی

دکتر علی دماوندی از پزشکان متخصص گوش و حلق و بینی خوب شهر کرمان هستند. آدرس دکتر علی دماوندی کرمان.خیابان شهید کامیاب بیمارستان مهرگان و تلفن تماس 034-32268702 میباشد. نوبت دهی دکتر علی دماوندی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر علی دماوندی خدمات بسیاری همچون جراحی زیبایی و ترمیمی بینی، درمان سینوزیت، آندوسکوپی بینی و سینوس، عمل لوزه، جراحی گوش ،تیروئید ،حنجره و توده های گرپنی، جراحی زیبایی گوش، جراحی لوزه، پلک، گونه و چانه و ارزیابی مشکلات تعادلی، بررسی کامل سیستم شنوایی، تنظیم کامپیوتری سمعک و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر علی دماوندی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 63593
  دکتر علی دماوندی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر علی دماوندی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر علی دماوندی


  نظرات در مورد دکتر علی دماوندی

٪100 دکتر علی دماوندی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر علی دماوندی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر علی دماوندی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر علی دماوندی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر علی دماوندی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر علی دماوندی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر علی دماوندی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر علی دماوندی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر علی دماوندی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر علی دماوندی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی دماوندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی دماوندی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر علی دماوندی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر علی دماوندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر علی دماوندی چیست؟

دکتر علی دماوندی در شاخه جراح و متخصص گوش و حلق و بینی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با جراح و متخصص گوش و حلق و بینی بهتر است بدانید یکی از تخصص‌های مهم دستیاری پزشکی که با راه هوایی و تنفس انسان ارتباط نزدیکی دارد تخصص گوش و حلق و بینی است. متخصص گوش و حلق و بینی سالهای متمادی در دانشگاه و بیرون آن در طبابت برای مردم، ارتباطات راه هوایی و شنوایی و بویایی و چشایی و زیبایی سر و صورت و بینی را بررسی می کند. همچنین درمان پولیپ های بینی و ضایعات حنجره و تومورهای سرو گردن بر عهده متخصص گوش و حلق و بینی است.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر علی دماوندی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر علی دماوندی دریافت کنید جراحی زیبایی و ترمیمی بینی، درمان سینوزیت، آندوسکوپی بینی و سینوس، عمل لوزه، جراحی گوش ،تیروئید ،حنجره و توده های گرپنی، جراحی زیبایی گوش، جراحی لوزه، پلک، گونه و چانه و ارزیابی مشکلات تعادلی، بررسی کامل سیستم شنوایی، تنظیم کامپیوتری سمعک و ... میباشد.

بیماران دکتر علی دماوندی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر علی دماوندی را ارزیابی و 1147 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر علی دماوندی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر علی دماوندی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.