انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر علی نقی لو

آدرس : تبریز خیابان آزادی روبروی پمپ بنزین مارالان ساختمان آتیه طبقه هفتم
تلفن : 33373631

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر علی نقی لو امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر علی نقی لو رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر علی نقی لو


  توضیحات دکتر علی نقی لو

شکستگی ها

پیوند عصب و عضو قطع شده

آسیب ورزشی

  درباره دکتر علی نقی لو

دکتر علی نقی لو جراح و متخصص ارتوپدی هستند. مطب دکتر علی نقی لو در شهر تبریز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر علی نقی لو در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر علی نقی لو درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر علی نقی لو جراح و متخصص ارتوپدی وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر علی نقی لو تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر علی نقی لو را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 130413
  اینستاگرام دکتر علی نقی لو

  نظرات در مورد دکتر علی نقی لو

٪100 دکتر علی نقی لو را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر علی نقی لو را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر علی نقی لو نوبت بگیرم؟


آیا دکتر علی نقی لو بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر علی نقی لو مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر علی نقی لو بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر علی نقی لو تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر علی نقی لو اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر علی نقی لو میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر علی نقی لو میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر علی نقی لو چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی نقی لو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی نقی لو در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر علی نقی لو سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر علی نقی لو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر علی نقی لو چیست؟

دکتر علی نقی لو جراح و متخصص ارتوپدی میباشد. برای آشنایی بیشتر با جراح و متخصص ارتوپدی بهتر است بدانید استخوان‌شناسی یا ارتوپدی زیرشاخه‌ای از علوم کالبدشناسی، جامعه‌شناسی، و باستان‌شناسی به‌شمار می‌آید. استخوان‌شناسان به مطالعه دقیق ساختار استخوان‌ها، اجزای استخوان‌بندی، دندان‌ها، اشکال ظاهری، عملکردها، بیماری‌ها و آسیب‌ها، فرایند استخوان‌سازی از غضروف، استحکام و سختی استخوان‌ها، و غیره می‌پردازند. در مطالعه استخوان‌ها، سن، مرگ، جنسیت، رشد، و شیوه زندگی فردی که بقایایش به‌جا مانده در نظر گرفته می‌شود یا از طریق استخوان‌شناسی اطلاعاتی در این زمینه‌ها بازیابی می‌گردد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر علی نقی لو مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر علی نقی لو دریافت کنید پیشگیری، تشخیص و درمان درد های کمر، ستون فقرات، زانو، دست، پا و لگن، جراحی شکستگی دست و پا، تعویض مفصل لگن، رباط صلیبی، آرتروسکوپی شانه، درمان آسیب های ورزشی، بررسی و درمان کف پا صاف و درمان دیسک کمر و ... میباشد.

بیماران دکتر علی نقی لو را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر علی نقی لو را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر علی نقی لو رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر علی نقی لو هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست