انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک
عکس دکتر رضا مطلوب

دکتر رضا مطلوب

فوق تخصص جراحی عروق و تروما

فلوشیپ اینترونشن عروق محیطی و عضو انجمن CIRS اروپا

شماره نظام : 129984

  نظرات در مورد دکتر رضا مطلوب

50 نظر از مراجعه کنندگان ثبت شده است

ثبت نظر درباره‌ی دکتر رضا مطلوب
 •    بسیار دکتر با اطلاعات و خوش برخوردو خوش اخلاق براشون آرزوی سلامتی دارم

     دکتر رضا مطلوب را پیشنهاد می‌کنم

 •    بهترین و حاذقترین پزشک در کمال سادگی هستند

     دکتر رضا مطلوب را پیشنهاد می‌کنم

 •    دکتر درجه یک برای واریس پا .. از انتخابمون راضیم

     دکتر رضا مطلوب را پیشنهاد می‌کنم

 •    پیش دکتر مطلوب جراحی تیروئید انجام دادم به غیر یک موردی که در مطب پیش اومد که البته تقصیر ایشون هم نبود از همه چیز راضی بودم

     دکتر رضا مطلوب را پیشنهاد می‌کنم

 •    بسیار پزشک حاذق و کاربلد پیش دکتر مطلوب چهار ماه پیش برای مشکل پای دیابتیم رفتم و خیلی از نتیجه درمان راضیم

     دکتر رضا مطلوب را پیشنهاد می‌کنم


  اطلاعات تکمیلی دکتر رضا مطلوب

دکتر رضا مطلوب در سال ۱۳۸۱ پا به عرصه علم پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذاشت. پس از تکمیل دوره پزشكى عمومی عضویت در National Organization for Development of exceptional Talents(SAMPAD) منجر به کسب اجازه جهت شرکت در امتحان تخصصی بصورت مستقیم و بدون وقفه شد،که نتیجه ان ورود وی به رشته تخصصى جراحی عمومی در سال ۱۳۸۹ شد.

در طول ۴ سال تحصیل علم جراحی در دانشگاه علوم پزشکی تهران همواره در امتحانات ارتقاء موفق به کسب رتبه اول شد که منجر به انتخاب وی به عنوان رزیدنت برترگروه جراحی شد.اهتمام به درمان بیماران،تلاش مستمر در اموزش دانشجویان ،حضور مستمر در بالین بیمار و رعایت شیونات اخلاق پزشکی از خصوصیات بارزایشان بود که تقدیر مکرر بیماران ،دانشجویان و اساتيد را در پی داشت و ایشان را به عنوان رزیدنت برتر دانشگاه معرفی کرد.ایشان در دوران تحصیل جراحی عمومی بصورت اختیاری در بیش از ۱۰۰ عمل پیوند کبد همکاری نمود.

در سال ۱۳۹۳ و پس از فارغ التحصیل از رشته جراحی عمومی در امتحان بورد شرکت و موفق به کسب رتبه برترکشوری شد. دکتر مطلوب پس از بورد و قبل از ورود به مقطع فوق تخصص جراحی عروق و تروما به عنوان هییت علمی در د انشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته و مشغول به کار شد.

در سال ۱۳۹۴ با شرکت در امتحان فوق تخصصی جراحی و با رتبه یک کشوری تحصیل در رشته جراحی عروق و اندوواسكولار را در دانشگاه علوم پزشکی تهران اغاز کرد.۳ سال کوشش جهت حفظ جان و پای بیماران و جلوگیری از قطع عضو واهتمام در یاری رساندن به سایر همکاران در شرایط اورژانسی منجر به تقدیر وزیر وقت بهداشت، درمان و اموزش پزشکی ازایشان شد. ایشان درطول دوران تحصیل مقطع فوق تخصصی جراحی عروق و تروما به عنوان سخنران علمی در گنکره های بین المللی قلب و عروق به عنوان سخنران علمی سخنرانی كرد.

در سال اخر تحصیل مقطع فوق تخصصی جراحی عروق بنا به درخواست ریاست مرکز قلب و عروق رجایی و نیاز به حضور ایشان جهت همکاری با اساتید بخش اینترونشن پریفرال ان مرکز اعزام و مشغول به درمان واموزش شد. سال ۱۳۹۶ پایان دوران تحصیل ۱۵ ساله دکتر مطلوب در دانشگاه علوم پزشکی تهران بود.ایشان بلافاصله پس از اتمام تحصیل به عضویت انجمن CIRS اروپا درامدند و به عنوان نویسنده علمی پذیرفته شدند.او هم اكنون در تهران مشغول به كار است و سابقه فعالیت ۱۳ ساله دارد.


آدرس و تلفن مطب دکتر رضا مطلوب

آدرس: تهران، منطقه ۱، کامرانیه، خیابان پاشا ظهری، خیابان معصومی، پلاک ۲۸، واحد دو غربی
تلفن (ها):


  سوابق و افتخارات دکتر رضا مطلوب

نویسنده علمی انجمن CIRS اروپا
رتبه یک امتحان فوق تخصص کشور
رتبه برتر بورد تخصصی جراحی عمومی

  زبان و گویش های دکتر رضا مطلوب

انگلیسی فارسی  درباره دکتر رضا مطلوب

دکتر رضا مطلوب (به انگلیسی: Dr. Reza Matloub) از پزشکان فوق تخصص جراحی عروق و تروما خوب شهر تهران هستند. آدرس مطب دکتر رضا مطلوب تهران، منطقه ۱، کامرانیه، خیابان پاشا ظهری، خیابان معصومی، پلاک ۲۸، واحد دو غربی و تلفن مطب 02126425791 میباشد. نوبت دهی دکتر رضا مطلوب در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر رضا مطلوب متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی عروق و انژیوگرافی می باشند و تمام بیماری های جراحی عمومی را درمان میکنند. در حیطه جراحی عروق با استفاده از روش اندوواسکولار که یک روش غیر تهاجمی میباشد بیماریهایی مثل چاقی و اضافه وزن، واریکوسل، تنگی عروق پا(بیماری شریانی محیطی)، تنگی کاروتید، تنگی شریانهای احشایی و کلیوی، انوریسم و انوریسم کاذب ، سندرم می ترنر، فیبرویید رحمی و واریس و لخته وريد عمقى(DVT) و سندرم پس از ترومبوز(PTS) را درمان میکنند. جراحی های کاروتید بادی، دنده گردنی، آمبولی شریانی، ترومبوز شریانی و دیگر اورژانسهای جراحی عروق از جمله دیگر خدمات دکتر مطلوب می باشد. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر رضا مطلوب به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.


تجربه بیماران دکتر رضا مطلوب


  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر رضا مطلوب نوبت بگیرم؟


آیا دکتر رضا مطلوب بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر رضا مطلوب مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا میتوانم از دکتر رضا مطلوب اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر رضا مطلوب در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر رضا مطلوب چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضا مطلوب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا مطلوب در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر رضا مطلوب سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر رضا مطلوب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر رضا مطلوب چیست؟

دکتر رضا مطلوب (Dr. Reza Matloub) در شاخه فوق تخصص جراحی عروق و تروما فعالیت می کند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر رضا مطلوب مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر رضا مطلوب دریافت کنید بهترین دکتر واریس پا, دکتر جراح واریس, لیزر واریس، درمان واریس، لیزر عروق عنکبوتی، تلانژکتازی، درمان پا دیابتی، جراحی بیماریهای عروق محیطی، آنوریسم آئورت، بای پس عروق، تنگی کاروتید، درمان اندوواسکولار بیماریهای عروقی، تنگی عروق، واریس پا ، درمان رگ واریس پا ، تومور کاروتید بادی، آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی و ... میباشد.

بیماران دکتر رضا مطلوب را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 50 بیمار دکتر رضا مطلوب را ارزیابی و 75821 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر رضا مطلوب رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر رضا مطلوب هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.