انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر محسن فرزام

آدرس: جهرم بلوار رهبری روبروی کوچه ۷
تلفن: 07154372383

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر محسن فرزام

دکتر محسن فرزام از دامپزشکی های خوب شهر جهرم هستند. آدرس دکتر محسن فرزام جهرم بلوار رهبری روبروی کوچه ۷ و تلفن تماس 07154372383 میباشد. نوبت دهی دکتر محسن فرزام در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر محسن فرزام خدمات بسیاری همچون تشخیص و درمان انواع بیماری های حیوانات و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر محسن فرزام به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 207980

دکتر محسن فرزام امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر محسن فرزام رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر محسن فرزام


  نظرات در مورد دکتر محسن فرزام

٪100 دکتر محسن فرزام را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر محسن فرزام را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر محسن فرزام نوبت بگیرم؟


آیا دکتر محسن فرزام بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر محسن فرزام مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر محسن فرزام بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر محسن فرزام تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر محسن فرزام اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر محسن فرزام در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر محسن فرزام چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محسن فرزام با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن فرزام در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر محسن فرزام سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر محسن فرزام در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر محسن فرزام چیست؟

دکتر محسن فرزام در شاخه دامپزشک فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با دامپزشک بهتر است بدانید دامپزشکی شاخه پزشکی است که به پیشگیری ، کنترل ، تشخیص و درمان بیماری ، اختلال و آسیب در حیوانات می پردازد و در کنار این امر به پرورش دام ، دامپروری ، اصلاح نژاد ، تحقیقات در زمینه تغذیه و تولید محصول نیز می پردازد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر محسن فرزام مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر محسن فرزام دریافت کنید تشخیص و درمان انواع بیماری های حیوانات و ... میباشد.

بیماران دکتر محسن فرزام را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر محسن فرزام را ارزیابی و 665 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر محسن فرزام رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر محسن فرزام هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.