انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر زهرا غلامی

آدرس: سمنان. بلوار قائم. ساختمان پزشکان طلوع. طبقه فوقانی داروخانه دکتر شریعت
تلفن: 02333348197 _ ۰۹۰۲۲۰۹۹۳۳۶

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر زهرا غلامی

دکتر زهرا غلامی (به انگلیسی: Dr. Zahra Gholami) از پزشکان متخصص زنان، زایمان و نازایی خوب شهر سمنان هستند. آدرس دکتر زهرا غلامی سمنان. بلوار قائم. ساختمان پزشکان طلوع. طبقه فوقانی داروخانه دکتر شریعت و تلفن تماس 02333348197 _ ۰۹۰۲۲۰۹۹۳۳۶ میباشد. نوبت دهی دکتر زهرا غلامی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر زهرا غلامی خدمات بسیاری همچون زایمان طبیعی، عمل سزارین، عمل زیبایی واژن، زیبایی واژن با لیزر، لابیاپلاستی، تایتنینگ یا تنگ‌کردن، وایتنینگ یا روشن کردن واژن، جراحی های کیست ها و‌توده های رحم، کولپوسکپی، درمان زگیلهای تناسلی، هیستروسکوپی، مراقبت های بارداری، درمان بی اختیاری ادراری در زنان و انجام کلیه امور زنان و زایمان و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر زهرا غلامی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 88951

دکتر زهرا غلامی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر زهرا غلامی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر زهرا غلامی


  توضیحات دکتر زهرا غلامی

جراح و متخصص زنان زایمان و نازایی.  درمان اختلالات ادراری بانوان. جراحیهای زیبایی زنان و روشهای غیر جراحی زیبایی زنان.لابیاپلاستی. وایتنینگ و تایتنینگ و جوان سازی 

  روزهای کاری دکتر زهرا غلامی

شنبه

۱۶_20

یکشنبه

۱۶_20

دوشنبه

۱۶_20

سه‌شنبه

۱۶_20

چهارشنبه

۱۶_20

  نظرات در مورد دکتر زهرا غلامی

٪100 دکتر زهرا غلامی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر زهرا غلامی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر زهرا غلامی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر زهرا غلامی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر زهرا غلامی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر زهرا غلامی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر زهرا غلامی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر زهرا غلامی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر زهرا غلامی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر زهرا غلامی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا غلامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا غلامی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر زهرا غلامی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا غلامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر زهرا غلامی چیست؟

دکتر زهرا غلامی (Dr. Zahra Gholami) در شاخه جراح و متخصص زنان و زایمان فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با جراح و متخصص زنان و زایمان بهتر است بدانید تشخیص و درمان بیماری‌های زنان همچون عفونت دستگاه تناسلی، کیست تخمدان، نزدیکی دردناک، سرطان تخمدان و یا رحم، قاعدگی دردناک و اختلالات قاعدگی بر عهده پزشک متخصص زنان و زایمان است. بارداری، پیشرفت و کنترل آن، زایمان طبیعی و یا عمل سزارین از جمله مواردیست که در این حیطه پزشکی قرار دارد. بیماری‌هایی نظیر اکلامپسی و پره‌اکلامپسی، حاملگی خارج‌رحمی، سقط خودبه‌خودی، جداشدن جفت، زایمان سخت و ... یکی از زیر شاخه‌های پزشکی زنان است. همچنین برای انجام جراحی‌های زیبایی زنان بقاید به متخصص زنان مراجعه کنید.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر زهرا غلامی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر زهرا غلامی دریافت کنید زایمان طبیعی، عمل سزارین، عمل زیبایی واژن، زیبایی واژن با لیزر، لابیاپلاستی، تایتنینگ یا تنگ‌کردن، وایتنینگ یا روشن کردن واژن، جراحی های کیست ها و‌توده های رحم، کولپوسکپی، درمان زگیلهای تناسلی، هیستروسکوپی، مراقبت های بارداری، درمان بی اختیاری ادراری در زنان و انجام کلیه امور زنان و زایمان و ... میباشد.

بیماران دکتر زهرا غلامی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر زهرا غلامی را ارزیابی و 1332 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر زهرا غلامی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر زهرا غلامی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.