انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر فاطمه جهان تیغ

آدرس: خیابان پاستور، برج پاستور، طبقه ۱۱/واخد ۸
تلفن: ۰۸۱۳۸۲۶۱۸۶۳

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر فاطمه جهان تیغ

دکتر فاطمه جهان تیغ از گفتاردرمانی های خوب شهر همدان هستند. آدرس دکتر فاطمه جهان تیغ خیابان پاستور، برج پاستور، طبقه ۱۱/واخد ۸ و تلفن تماس ۰۸۱۳۸۲۶۱۸۶۳ میباشد. نوبت دهی دکتر فاطمه جهان تیغ در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر فاطمه جهان تیغ خدمات بسیاری همچون شناسایی و درمان انوع مشکلات پیداکردن کلمات، مشکلات ارتباط اجتماعی، نقص ساختاری زبان، مشکلات خواندن و نوشتن (سواد)، مشکلات صوت و مشکلات ادراکی (مثل ترجمه حافظه عملکرد اجرایی) و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر فاطمه جهان تیغ به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 2951

دکتر فاطمه جهان تیغ امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر فاطمه جهان تیغ رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر فاطمه جهان تیغ


  توضیحات دکتر فاطمه جهان تیغ

 

بیمارستان شهید بهشتی و مطب شخصی.

مجهز به دستگاه های پیشرفته

نوروفیدبک پروکام

TDCS 

دارای تائیدیه FDA امریکا

  لکنت زبان، اختلالات تلفظی، تاخیر گفتاری کودکان، اتیسم، اختلالات خواندن و نوشتن، بیش فعالی،کم توان ذهنی،کاشت حلزون و کم شنوایی، اختلالات یادگیری ویژه،سکته و ضربه مغزی، شکاف لب و کام، اختلالات صدا و حنجره، اختلالات بلع

  روزهای کاری دکتر فاطمه جهان تیغ

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه‌شنبه

چهارشنبه

پنجشنبه

  نظرات در مورد دکتر فاطمه جهان تیغ

٪100 دکتر فاطمه جهان تیغ را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر فاطمه جهان تیغ را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر فاطمه جهان تیغ نوبت بگیرم؟


آیا دکتر فاطمه جهان تیغ بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر فاطمه جهان تیغ مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر فاطمه جهان تیغ بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر فاطمه جهان تیغ تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر فاطمه جهان تیغ اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر فاطمه جهان تیغ در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه جهان تیغ چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه جهان تیغ با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه جهان تیغ در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر فاطمه جهان تیغ سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه جهان تیغ در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر فاطمه جهان تیغ چیست؟

دکتر فاطمه جهان تیغ در شاخه گفتاردرمانی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با گفتاردرمانی بهتر است بدانید گفتاردرمانی یا آسیب‌شناسی گفتار و زبان رشته‌ای از علوم توانبخشی است که توسط یک متخصص بالینی بنام گفتار درمانگر یا آسیب‌شناس گفتار و زبان به بررسی، تشخیص و درمان اختلالات ارتباطی، اختلالات درکی، اختلالات صوت و مشکلات بلع می‌پردازد. یک تصور غلط و رایج این است که گفتار درمانی را شاخه ای از روانشناسی می‌دانند که با صحبت کردن با مردم به اصلاح اختلالات رفتاری می‌پردازد. عده ای زیادی از مردم این رشته را محدود به اصلاح کردن اختلالات تلفظ می‌دانند (مثلاً فردی که توانایی تلفظ حرف ر را ندارد). در حقیقت گفتار درمانی با حوزه گسترده‌ای از موضوعات گفتار (تکلم)، زبان، بلع، صوت و ارتباط درگیر می‌شود

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر فاطمه جهان تیغ مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر فاطمه جهان تیغ دریافت کنید شناسایی و درمان انوع مشکلات پیداکردن کلمات، مشکلات ارتباط اجتماعی، نقص ساختاری زبان، مشکلات خواندن و نوشتن (سواد)، مشکلات صوت و مشکلات ادراکی (مثل ترجمه حافظه عملکرد اجرایی) و ... میباشد.

بیماران دکتر فاطمه جهان تیغ را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر فاطمه جهان تیغ را ارزیابی و 16955 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر فاطمه جهان تیغ رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر فاطمه جهان تیغ هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.