انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک
عکس دکتر بلال دلشاد

دکتر بلال دلشاد

جراح عمومی

فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان
٪100 رضایت (2228 کاربر)

اطلاعات دکتر بلال دلشاد

آدرس: کرج- 45 متری گلشهر- خیابان ارغوان غربی- بیمارستان و زایشگاه مریم- کلینیک پستان بیمارستان فوق تخصصی مریم
تلفن: 02633509323

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر بلال دلشاد

دکتر بلال دلشاد از پزشکان جراح عمومی خوب شهر کرج هستند. آدرس دکتر بلال دلشاد کرج- 45 متری گلشهر- خیابان ارغوان غربی- بیمارستان و زایشگاه مریم- کلینیک پستان بیمارستان فوق تخصصی مریم و تلفن تماس 02633509323 میباشد. نوبت دهی دکتر بلال دلشاد در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر بلال دلشاد خدمات بسیاری همچون جراحی تیرویید، جراحی معده، جراحی طحال، جراحی لاپاراسکوپی، جراحی آپاندیس، کیسه صفرا، ماموپلاستی، جراحی سینه، جراحی شکم، جراحی سرطان، ابدومینوپلاستی، بلفاروپلاستی و جراحی زیبایی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر بلال دلشاد به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 126446
  وب سایت شخصی دکتر بلال دلشاد
  اینستاگرام دکتر بلال دلشاد
  دکتر بلال دلشاد امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر بلال دلشاد رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر بلال دلشاد


  توضیحات دکتر بلال دلشاد

تنها پزشک فوق تخصص جراحی پستان در کرج

  نظرات در مورد دکتر بلال دلشاد

٪100 دکتر بلال دلشاد را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر بلال دلشاد را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر بلال دلشاد نوبت بگیرم؟


آیا دکتر بلال دلشاد بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر بلال دلشاد مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر بلال دلشاد بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر بلال دلشاد تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر بلال دلشاد اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر بلال دلشاد در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر بلال دلشاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بلال دلشاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بلال دلشاد در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر بلال دلشاد سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر بلال دلشاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر بلال دلشاد چیست؟

دکتر بلال دلشاد در شاخه جراح عمومی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با جراح عمومی بهتر است بدانید متخصصین جراحی عمومی از این سبب عمومی نامیده می‌شوند که قادر به جراحی همه اعضای بدن می‌باشند. در مواقعی که بیماران تصادفی و تهدید کننده حیات وجود داشته باشند این جراحان می‌توانند جراحی ارتوپدی، زنان، اورولوژی و در مواردی جراحی مغز و اعصاب انجام دهند. جراحی عمومی تنها رشته تخصصی جراحی است که با همه اصول جراحی آشنایی دارد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر بلال دلشاد مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر بلال دلشاد دریافت کنید جراحی تیرویید، جراحی معده، جراحی طحال، جراحی لاپاراسکوپی، جراحی آپاندیس، کیسه صفرا، ماموپلاستی، جراحی سینه، جراحی شکم، جراحی سرطان، ابدومینوپلاستی، بلفاروپلاستی و جراحی زیبایی و ... میباشد.

بیماران دکتر بلال دلشاد را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر بلال دلشاد را ارزیابی و 2228 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر بلال دلشاد رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر بلال دلشاد هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.