انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر کاوان یغموری

آدرس: سنندج، خیابان هدایت ساختمان دایموند طبقه چهارم واحد سوم
تلفن: 08733227385

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر کاوان یغموری

دکتر کاوان یغموری از متخصصین ایمپلنت و پروتزهای دندانی خوب شهر سنندج هستند. آدرس دکتر کاوان یغموری سنندج، خیابان هدایت ساختمان دایموند طبقه چهارم واحد سوم و تلفن تماس 08733227385 میباشد. نوبت دهی دکتر کاوان یغموری در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر کاوان یغموری خدمات بسیاری همچون کاشت ایمپلنت دندان، پروتزهای دندانی، ایمپلنت دیجیتالی و جراحی های دهان و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر کاوان یغموری به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  وب سایت شخصی دکتر کاوان یغموری
  اینستاگرام دکتر کاوان یغموری
  دکتر کاوان یغموری امتیاز کلی 3.5 از ۵ ستاره طبق تجربه 2 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪70 بیماران از دکتر کاوان یغموری رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر کاوان یغموری


  نظرات در مورد دکتر کاوان یغموری

٪70 دکتر کاوان یغموری را پیشنهاد میکنند

  2 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر کاوان یغموری را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر کاوان یغموری نوبت بگیرم؟


آیا دکتر کاوان یغموری بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر کاوان یغموری مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر کاوان یغموری بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر کاوان یغموری تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر کاوان یغموری اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر کاوان یغموری در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر کاوان یغموری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کاوان یغموری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کاوان یغموری در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر کاوان یغموری سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر کاوان یغموری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر کاوان یغموری چیست؟

دکتر کاوان یغموری در شاخه متخصص ایمپلنت و پروتزهای دندانی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص ایمپلنت و پروتزهای دندانی بهتر است بدانید متخصص ایمپلنت و پروتزهای دندانی یک جراح کاشت دندان که یا جراح دهان و فک و صورت یا پریودنتیست است ، متخصص در روش های جراحی است و آموزش و تجربه جراحی بیشتری نسبت به سایر متخصصان و دندانپزشکان عمومی دارد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر کاوان یغموری مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر کاوان یغموری دریافت کنید کاشت ایمپلنت دندان، پروتزهای دندانی، ایمپلنت دیجیتالی و جراحی های دهان و ... میباشد.

بیماران دکتر کاوان یغموری را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 2 بیمار دکتر کاوان یغموری را ارزیابی و 524 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪70 آن ها از دکتر کاوان یغموری رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر کاوان یغموری هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.