انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات مریم پاک سرشت

آدرس: روبروی فلکه بیمارستان طالقانی بعد از کتابفروشی رشد جنب داروخانه دکتر جوکار کوچه دانش یک
تلفن: 09357824319

دریافت نوبت تلفنی

  درباره مریم پاک سرشت

مریم پاک سرشت از متخصصین مامایی خوب شهر آبادان هستند. آدرس مریم پاک سرشت روبروی فلکه بیمارستان طالقانی بعد از کتابفروشی رشد جنب داروخانه دکتر جوکار کوچه دانش یک و تلفن تماس 09357824319 میباشد. نوبت دهی مریم پاک سرشت در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. مریم پاک سرشت خدمات بسیاری همچون بهداشت مادر و کودک، بهداشت باروری، آموزش مامایی و مامایی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات مریم پاک سرشت به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 51648

مریم پاک سرشت امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از مریم پاک سرشت رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران مریم پاک سرشت


  نظرات در مورد مریم پاک سرشت

٪100 مریم پاک سرشت را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       مریم پاک سرشت را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از مریم پاک سرشت نوبت بگیرم؟


آیا مریم پاک سرشت بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به مریم پاک سرشت مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا مریم پاک سرشت بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با مریم پاک سرشت تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از مریم پاک سرشت اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی مریم پاک سرشت در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت مریم پاک سرشت چقدر است؟

هزینه ویزیت مریم پاک سرشت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل مریم پاک سرشت در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا مریم پاک سرشت سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل مریم پاک سرشت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت مریم پاک سرشت چیست؟

مریم پاک سرشت در شاخه مامایی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با مامایی بهتر است بدانید مامایی یا قابلگی رشته‌ای از گروه «علوم پزشکی و بهداشت» است و به بارداری و زایمان و مشاوره می‌پردازد. مامایی یکی از پر طرفدارترین رشته‌های دنیا بخصوص برای بانوان است و اولین رشته دارای مجوز مطب در مقطع لیسانس و حق تجویز دارو، آزمایش و سونوگرافی (فقط در حوزه کاری مامایی) است و این رشته در مقطع کارشناسی ارشد دارای ۵ گرایش مختلف: مامایی در پزشکی قانونی، بهداشت مادر و کودک، بهداشت باروری، آموزش مامایی و مامایی در بلایا و سوانح بوده و رشته مشاوره در مامایی نیز از رشته‌های ایجاد شده در سال‌های اخیر برای رفع نیازهای مشاوره ای زنان می‌باشد

برای چه خدماتی میتوانم به مریم پاک سرشت مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از مریم پاک سرشت دریافت کنید بهداشت مادر و کودک، بهداشت باروری، آموزش مامایی و مامایی و ... میباشد.

بیماران مریم پاک سرشت را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار مریم پاک سرشت را ارزیابی و 368 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از مریم پاک سرشت رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران مریم پاک سرشت هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.