انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک
عکس  سیده لیلامصلحی

سیده لیلامصلحی

روانشناس

روانشناس
٪100 رضایت (712 کاربر)

اطلاعات سیده لیلامصلحی

آدرس: تنکابن
تلفن: 01154234092

دریافت نوبت تلفنی

  درباره سیده لیلامصلحی

سیده لیلامصلحی از دکترهای روانشناس خوب شهر تنکابن هستند. آدرس سیده لیلامصلحی تنکابن و تلفن تماس 01154234092 میباشد. نوبت دهی سیده لیلامصلحی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. سیده لیلامصلحی خدمات بسیاری همچون مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق، زوج درمانی، سکس تراپی، مشاوره رابطه جنسی زوجین، مشاوره کودک و نوجوان، فرزندپروری، انواع مشکلات ناخن جویدن، بیش فعالی، نقص توجه، سکسولوژی، اختلالات یادگیری، اوتیسم ، کاردرمانی، گفتاردرمانی، نوروفيدبک، افزایش اعتماد به نفس، درمان انواع اضطراب، افسردگی، وسواس و مشاوره تحصیلی و شغلی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات سیده لیلامصلحی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  اینستاگرام سیده لیلامصلحی

سیده لیلامصلحی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از سیده لیلامصلحی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران سیده لیلامصلحی


  توضیحات سیده لیلامصلحی

مشاورخانواده درمانگاه فرهنگیان

مشاور کودک ونوجوان 

 

مدیر کلینیک مشاوره بهرو

  سوابق و افتخارات سیده لیلامصلحی

روانشناس ومدرس
۲۶سال سابقه تدریس
مولف کتاب افزایش خلاقیت بادوروش بدیعه پردازی وباری مغزی
مولف کتاب مولفه های والدگری پدر در تربیت کودک
مشاورکودک ونوجوان

  روزهای کاری سیده لیلامصلحی

شنبه

10الی ۱۲صبح وعصر ۴تا۹

یکشنبه

صبح ۱۰تا۱۲ وعصر ۴تا۹

دوشنبه

۱۰الی ۱۲صبح وعصر ۴الی ۹شب

سه‌شنبه

10الی ۱۲صبح وعصر 4تا۹شب

چهارشنبه

۱۰الی ۱۲صبح وعصر ۴الی ۹شب

پنجشنبه

۱۰الی ۱۲صبح وعصرها ۴تا۹شب

  نظرات در مورد سیده لیلامصلحی

٪100 سیده لیلامصلحی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       سیده لیلامصلحی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از سیده لیلامصلحی نوبت بگیرم؟


آیا سیده لیلامصلحی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به سیده لیلامصلحی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا سیده لیلامصلحی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با سیده لیلامصلحی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از سیده لیلامصلحی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی سیده لیلامصلحی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت سیده لیلامصلحی چقدر است؟

هزینه ویزیت سیده لیلامصلحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل سیده لیلامصلحی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا سیده لیلامصلحی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل سیده لیلامصلحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت سیده لیلامصلحی چیست؟

سیده لیلامصلحی در شاخه روانشناس فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با روانشناس بهتر است بدانید درون هر فردی پر از رمز و راز های گوناگون است. هرکدام از ما سعی می‌کنیم نیمه تاریک وجود خود را از دیگران پنهان کنیم، همین باعث می‌شود مشکلاتی در روح و روان ما بوجود بیاید. مشکلاتی مانند استرس، افسردگی، ترس بیش از حد یا همان فوبیا، مشکلات خانوادگی، اعتیاد، اختلالات اشتها، اختلالات وسواس و ... . در این مواقع یک روانشناس می‌تواند کمک کند تا مشکلات خود را حل و با آرامش بیشتری زندگی کنیم.

برای چه خدماتی میتوانم به سیده لیلامصلحی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از سیده لیلامصلحی دریافت کنید مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق، زوج درمانی، سکس تراپی، مشاوره رابطه جنسی زوجین، مشاوره کودک و نوجوان، فرزندپروری، انواع مشکلات ناخن جویدن، بیش فعالی، نقص توجه، سکسولوژی، اختلالات یادگیری، اوتیسم ، کاردرمانی، گفتاردرمانی، نوروفيدبک، افزایش اعتماد به نفس، درمان انواع اضطراب، افسردگی، وسواس و مشاوره تحصیلی و شغلی و ... میباشد.

بیماران سیده لیلامصلحی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار سیده لیلامصلحی را ارزیابی و 712 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از سیده لیلامصلحی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران سیده لیلامصلحی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.