انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک
عکس  سپیده جمال پور

سپیده جمال پور

مامایی

زنان،بارداری،زایمان،مامایی
٪100 رضایت (623 کاربر)

اطلاعات سپیده جمال پور

آدرس: نوشهر،خیابان ستارخان شمالی،جنب ازمایشگاه محسنی،ساختمان امیرراد۲،طبقه بالای سونوگرافی دکتر بامشاد، طبقه اول غربی، واحد۳.
تلفن: 01152354245

دریافت نوبت تلفنی

  درباره سپیده جمال پور

سپیده جمال پور از متخصصین مامایی خوب شهر نوشهر هستند. آدرس سپیده جمال پور نوشهر،خیابان ستارخان شمالی،جنب ازمایشگاه محسنی،ساختمان امیرراد۲،طبقه بالای سونوگرافی دکتر بامشاد، طبقه اول غربی، واحد۳. و تلفن تماس 01152354245 میباشد. نوبت دهی سپیده جمال پور در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. سپیده جمال پور خدمات بسیاری همچون بهداشت مادر و کودک، بهداشت باروری، آموزش مامایی و مامایی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات سپیده جمال پور به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 39601
  اینستاگرام سپیده جمال پور

سپیده جمال پور امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از سپیده جمال پور رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران سپیده جمال پور


  توضیحات سپیده جمال پور

کارشناس عالی مامایی.عضوانجمن مامایی.عضو نظام پزشکی.مدرک تخصصی مربی گری و برگزاری کلاسهای امادگی برای زایمان.مربی تخصصی یوگا و ورزش بارداری،مشاوره درمان بیماری های زنان. درمانگر اختلالات جنسی، مشاوره تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری، انجام مراقبتهای بارداری، زایمان، مشاوره بلوغ،ازدواج،یائسگی

  سوابق و افتخارات سپیده جمال پور

کارشناس عالی ، عضو انجمن مامایی، دارای مدرک مربی گری کلاسهای امادگی برای زایمان، مربی تخصصی یوگا و ورزش بارداری،مشاوره درمان بیماری های زنان

  روزهای کاری سپیده جمال پور

شنبه

۴تا۸عصر

یکشنبه

۴تا۸عصر

دوشنبه

۴تا۸عصر

سه‌شنبه

۴تا۸عصر

چهارشنبه

۴تا۸عصر

  پرسش و پاسخ با سپیده جمال پور

  نظرات در مورد سپیده جمال پور

٪100 سپیده جمال پور را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       سپیده جمال پور را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از سپیده جمال پور نوبت بگیرم؟


آیا سپیده جمال پور بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به سپیده جمال پور مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا سپیده جمال پور بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با سپیده جمال پور تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از سپیده جمال پور اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی سپیده جمال پور در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت سپیده جمال پور چقدر است؟

هزینه ویزیت سپیده جمال پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل سپیده جمال پور در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا سپیده جمال پور سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل سپیده جمال پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت سپیده جمال پور چیست؟

سپیده جمال پور در شاخه مامایی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با مامایی بهتر است بدانید مامایی یا قابلگی رشته‌ای از گروه «علوم پزشکی و بهداشت» است و به بارداری و زایمان و مشاوره می‌پردازد. مامایی یکی از پر طرفدارترین رشته‌های دنیا بخصوص برای بانوان است و اولین رشته دارای مجوز مطب در مقطع لیسانس و حق تجویز دارو، آزمایش و سونوگرافی (فقط در حوزه کاری مامایی) است و این رشته در مقطع کارشناسی ارشد دارای ۵ گرایش مختلف: مامایی در پزشکی قانونی، بهداشت مادر و کودک، بهداشت باروری، آموزش مامایی و مامایی در بلایا و سوانح بوده و رشته مشاوره در مامایی نیز از رشته‌های ایجاد شده در سال‌های اخیر برای رفع نیازهای مشاوره ای زنان می‌باشد

برای چه خدماتی میتوانم به سپیده جمال پور مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از سپیده جمال پور دریافت کنید بهداشت مادر و کودک، بهداشت باروری، آموزش مامایی و مامایی و ... میباشد.

بیماران سپیده جمال پور را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار سپیده جمال پور را ارزیابی و 623 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از سپیده جمال پور رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران سپیده جمال پور هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.