انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات امید ترکمن

آدرس: همدان،میدان جهاد،کوچه بهداشت،شاختمان اکباتان واحد 4
تلفن: 08138273846

دریافت نوبت تلفنی

  درباره امید ترکمن

امید ترکمن از کارشناسان ارتز و پروتز (ارتوپدی فنی) خوب شهر همدان هستند. آدرس امید ترکمن همدان،میدان جهاد،کوچه بهداشت،شاختمان اکباتان واحد 4 و تلفن تماس 08138273846 میباشد. نوبت دهی امید ترکمن در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. امید ترکمن خدمات بسیاری همچون ساخت تخصصی انواع دست وپای مصنوعی پیشرفته، طراحی و ساخت انواع ارتز های اندام فوقانی، اسپلینت های دست و انگشتان، ساخت انواع کمربند برای درمان کمر درد و دیسک کمر و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات امید ترکمن به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 263

امید ترکمن امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از امید ترکمن رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران امید ترکمن


  نظرات در مورد امید ترکمن

٪100 امید ترکمن را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       امید ترکمن را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از امید ترکمن نوبت بگیرم؟


آیا امید ترکمن بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به امید ترکمن مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا امید ترکمن بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با امید ترکمن تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از امید ترکمن اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی امید ترکمن در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت امید ترکمن چقدر است؟

هزینه ویزیت امید ترکمن با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل امید ترکمن در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا امید ترکمن سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل امید ترکمن در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت امید ترکمن چیست؟

امید ترکمن در شاخه کارشناس ارتز و پروتز (ارتوپدی فنی) فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با کارشناس ارتز و پروتز (ارتوپدی فنی) بهتر است بدانید ارتوپدی فنی زیر مجموعه ای از رشته های وابسته به پزشکی است که هدف از آن تولید ارتوز و پروتز و آموزش بیمار برای استفاده از آنها است. کسانی را که در این رشته فعالیت میکنند اگر ارتوز تولید میکنند ارتوتیست Orthotist و در صورتیکه پروتز یا اندام مصنوعی میسارند پراستتیست Prosthetist مینامند. ممکن است یک نفر در هر دو این رشته ها فعالیت داشته باشد.پروتز ها اندام های مصنوعی هستند که برای بیمار ساخته شده و در جای اندام طبیعی از دست رفته گذاشته میشوند. بیماران به علل متفاوتی ممکن است یک اندام یا قسمتی از آن را نداشته باشند.

برای چه خدماتی میتوانم به امید ترکمن مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از امید ترکمن دریافت کنید ساخت تخصصی انواع دست وپای مصنوعی پیشرفته، طراحی و ساخت انواع ارتز های اندام فوقانی، اسپلینت های دست و انگشتان، ساخت انواع کمربند برای درمان کمر درد و دیسک کمر و ... میباشد.

بیماران امید ترکمن را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار امید ترکمن را ارزیابی و 287 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از امید ترکمن رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران امید ترکمن هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.