انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر محمدرضا حکیمی

آدرس: یزد،صفاییه، میدان اطلسی، بلوار شهید قندی، نبش کوچه چهارم
تلفن: 38341806

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر محمدرضا حکیمی

دکتر محمدرضا حکیمی از متخصصین ایمپلنت و پروتزهای دندانی خوب شهر یزد هستند. آدرس دکتر محمدرضا حکیمی یزد،صفاییه، میدان اطلسی، بلوار شهید قندی، نبش کوچه چهارم و تلفن تماس 38341806 میباشد. نوبت دهی دکتر محمدرضا حکیمی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر محمدرضا حکیمی خدمات بسیاری همچون کاشت ایمپلنت دندان، پروتزهای دندانی، ایمپلنت دیجیتالی و جراحی های دهان و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر محمدرضا حکیمی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 127041
  دکتر محمدرضا حکیمی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر محمدرضا حکیمی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر محمدرضا حکیمی


  نظرات در مورد دکتر محمدرضا حکیمی

٪100 دکتر محمدرضا حکیمی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر محمدرضا حکیمی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر محمدرضا حکیمی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر محمدرضا حکیمی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر محمدرضا حکیمی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر محمدرضا حکیمی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر محمدرضا حکیمی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر محمدرضا حکیمی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر محمدرضا حکیمی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا حکیمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا حکیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا حکیمی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر محمدرضا حکیمی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا حکیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر محمدرضا حکیمی چیست؟

دکتر محمدرضا حکیمی در شاخه متخصص ایمپلنت و پروتزهای دندانی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص ایمپلنت و پروتزهای دندانی بهتر است بدانید متخصص ایمپلنت و پروتزهای دندانی یک جراح کاشت دندان که یا جراح دهان و فک و صورت یا پریودنتیست است ، متخصص در روش های جراحی است و آموزش و تجربه جراحی بیشتری نسبت به سایر متخصصان و دندانپزشکان عمومی دارد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر محمدرضا حکیمی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر محمدرضا حکیمی دریافت کنید کاشت ایمپلنت دندان، پروتزهای دندانی، ایمپلنت دیجیتالی و جراحی های دهان و ... میباشد.

بیماران دکتر محمدرضا حکیمی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر محمدرضا حکیمی را ارزیابی و 700 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر محمدرضا حکیمی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر محمدرضا حکیمی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.