انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

عکس دکتر آرش یزدان شناس

دکتر آرش یزدان شناس

متخصص قلب و عروق

فلوشیپ فوق تخصصی آنژیوپلاستی و بالن,اینترونش
٪100 رضایت (2885 کاربر)

اطلاعات دکتر آرش یزدان شناس

آدرس : شیراز، خیابان زند ، روبروی هتل پارس ، نبش کوچه ۴۵ ،حدفاصل خیابان فلسطین (باغشاه)وخیابان هفت تیر (بیست متری سینما سعدی )،جنب بانک سامان ،ساختمان پزشکان آراد طبقه دوم
تلفن : ۶ ۷۷ ۶۶ ۴۴ ۰۹۱۷ /07132316912/ 07132316913/ 09174466776

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر آرش یزدان شناس امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 7 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر آرش یزدان شناس رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر آرش یزدان شناس


  توضیحات دکتر آرش یزدان شناس

کلینیک فوق تخصصی قلب وعروق دکتر آرش  یزدان شناس 
فلوشیپ فوق تخصصی آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی،(استنت و بالن)
متخصص قلب وعروق 
اکوکاردیوگرافی ،تست ورزش ،والووپلاستی ،کارگذاری استنت،نوار قلب،دستگاه هولتر ریتم ضربان قلب و فشارخون،تعویض دریچه،بستن سوراخ درون قلبی،انژیوگرافی و آنژیوپلاستی عروق کرونرقلب.

  درباره دکتر آرش یزدان شناس

دکتر آرش یزدان شناس متخصص قلب و عروق هستند. مطب دکتر آرش یزدان شناس در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر آرش یزدان شناس در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر آرش یزدان شناس درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر آرش یزدان شناس متخصص قلب و عروق وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر آرش یزدان شناس تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر آرش یزدان شناس را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 114760

  نظرات در مورد دکتر آرش یزدان شناس

٪100 دکتر آرش یزدان شناس را پیشنهاد میکنند

  7 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

 •    بسیار عالی

     دکتر آرش یزدان شناس را پیشنهاد می‌کنم

 •    ما هر روز دعاگو هستیم دکتر با تشخیص و درمان به موقع شما تمام رگهای قلب من بسته بود زندگیم را نجات دادن بسیار با حوصله و با سواد

     دکتر آرش یزدان شناس را پیشنهاد می‌کنم

 •    دکتر جان دستت درد نکند مادرم را عمل کردید دعا گوی شما هستیم هر روز شما را دعا میکنیم بلن زدین و انجیو انجام دادین

     دکتر آرش یزدان شناس را پیشنهاد می‌کنم

 •    با درد شدید رسیدم خدمت دکتر به موقعه تشخیص دادن.بالن زدم الان حالم کاملا خوبه هیچ مشکلی ندارم.

     دکتر آرش یزدان شناس را پیشنهاد می‌کنم

 •    دکتر یزدان شناس بهترین دکتر قلب هستن تست ورزش انجام دادم و عمل بالن حالم الان خوبه

     دکتر آرش یزدان شناس را پیشنهاد می‌کنم

 •    بسیار دکتر باسوادی هستن تشخیص عالی دادن دکتر یزدان شناس مشکل تنگی رگ داشتم الان عالی هستم

     دکتر آرش یزدان شناس را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر آرش یزدان شناس نوبت بگیرم؟


آیا دکتر آرش یزدان شناس بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر آرش یزدان شناس مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر آرش یزدان شناس بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر آرش یزدان شناس تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر آرش یزدان شناس اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر آرش یزدان شناس میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر آرش یزدان شناس میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر آرش یزدان شناس چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آرش یزدان شناس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرش یزدان شناس در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر آرش یزدان شناس سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر آرش یزدان شناس در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر آرش یزدان شناس چیست؟

دکتر آرش یزدان شناس متخصص قلب و عروق میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص قلب و عروق بهتر است بدانید بیماری‌های قلب و عروق به تمام بیماری‌هایی که دستگاه گردش خون را تحت تاثیر قرار می‌دهد اشاره می‌کند. بیماری های قلب و عروق شامل حمله قلبی، سکته قلبی، آریتمی قلب، کاردیومیوپاتی، نارسایی قلب، عروق کرونرو عروق مغز و ... می‌باشد. ازجمله نشانه‌های بیماری‌های قلب و عروق میتوان به درد قفسه سینه، درد در پشت، درد در دست‌ها، درد در گردن، درد در فک، تنگی نفس، تهوع یا استفراغ، تپش قلب سریع و یا نامنظم،خستگی، اضطراب، سوء هاضمه و یا سوزش معده اشاره کرد که در صورت بروز با مراجعه به پزشک متخصص قلب و عروق می‌توان از سلامتی قلب خود مطمئن شوید.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر آرش یزدان شناس مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر آرش یزدان شناس دریافت کنید تست ورزش، اکومری، اکو بافت، اکو کنتراست، اکو استرس، آنژیوگرافی، اکوکاردیوگرافی، نوار قلب و هولتر قلب و ... میباشد.

بیماران دکتر آرش یزدان شناس را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 7 بیمار دکتر آرش یزدان شناس را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر آرش یزدان شناس رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر آرش یزدان شناس هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست