انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر مسعود زرین قلم

آدرس : تبریز، آبرسان، روبروی کوچه کلانتر، ورودی مترو آبرسان
تلفن : 041-33355019

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر مسعود زرین قلم امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر مسعود زرین قلم رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر مسعود زرین قلم


  روزهای کاری دکتر مسعود زرین قلم

شنبه

4 تا ۸ عصر

دوشنبه

۴ تا ۸ عصر

چهارشنبه

۴ تا ۸ عصر

  درباره دکتر مسعود زرین قلم

دکتر مسعود زرین قلم جراح و متخصص گوش و حلق و بینی هستند. مطب دکتر مسعود زرین قلم در شهر تبریز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر مسعود زرین قلم در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر مسعود زرین قلم درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر مسعود زرین قلم جراح و متخصص گوش و حلق و بینی وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر مسعود زرین قلم تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر مسعود زرین قلم را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 107744
  اینستاگرام دکتر مسعود زرین قلم

  نظرات در مورد دکتر مسعود زرین قلم

٪100 دکتر مسعود زرین قلم را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر مسعود زرین قلم را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر مسعود زرین قلم نوبت بگیرم؟


آیا دکتر مسعود زرین قلم بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر مسعود زرین قلم مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر مسعود زرین قلم بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر مسعود زرین قلم تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر مسعود زرین قلم اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر مسعود زرین قلم میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر مسعود زرین قلم میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر مسعود زرین قلم چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مسعود زرین قلم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود زرین قلم در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر مسعود زرین قلم سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود زرین قلم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر مسعود زرین قلم چیست؟

دکتر مسعود زرین قلم جراح و متخصص گوش و حلق و بینی میباشد. برای آشنایی بیشتر با جراح و متخصص گوش و حلق و بینی بهتر است بدانید یکی از تخصص‌های مهم دستیاری پزشکی که با راه هوایی و تنفس انسان ارتباط نزدیکی دارد تخصص گوش و حلق و بینی است. متخصص گوش و حلق و بینی سالهای متمادی در دانشگاه و بیرون آن در طبابت برای مردم، ارتباطات راه هوایی و شنوایی و بویایی و چشایی و زیبایی سر و صورت و بینی را بررسی می کند. همچنین درمان پولیپ های بینی و ضایعات حنجره و تومورهای سرو گردن بر عهده متخصص گوش و حلق و بینی است.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر مسعود زرین قلم مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر مسعود زرین قلم دریافت کنید جراحی زیبایی و ترمیمی بینی، درمان سینوزیت، آندوسکوپی بینی و سینوس، عمل لوزه، جراحی گوش ،تیروئید ،حنجره و توده های گرپنی، جراحی زیبایی گوش، جراحی لوزه، پلک، گونه و چانه و ارزیابی مشکلات تعادلی، بررسی کامل سیستم شنوایی، تنظیم کامپیوتری سمعک و ... میباشد.

بیماران دکتر مسعود زرین قلم را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر مسعود زرین قلم را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر مسعود زرین قلم رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر مسعود زرین قلم هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست