انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

عکس دکتر جواد خلیفه

دکتر جواد خلیفه

دندانپزشک

دندانپزشک زیبایی، جراح ایمپلنت
٪100 رضایت (249 کاربر)

اطلاعات دکتر جواد خلیفه

آدرس : شاهین شهر خ فردوسی فرعی ۲ غربی مجتمع ایرانیان طبقه ۴
تلفن : 03145270783

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر جواد خلیفه امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر جواد خلیفه رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر جواد خلیفه


  روزهای کاری دکتر جواد خلیفه

یکشنبه

9:30 تا 16

دوشنبه

17:30 تا 21

سه‌شنبه

۹:۳۰ تا ۱۳

چهارشنبه

۹:۳۰ تا ۱۳ و ۱۷:۳۰ تا ۲۱

  توضیحات دکتر جواد خلیفه

کاشت دندان (ایمپلنت)

کامپوزیت ونیر

خط لبخند

لیفت لثه

  درباره دکتر جواد خلیفه

دکتر جواد خلیفه دندانپزشک هستند. مطب دکتر جواد خلیفه در شهر اصفهان است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر جواد خلیفه در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر جواد خلیفه درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر جواد خلیفه دندانپزشک وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر جواد خلیفه تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر جواد خلیفه را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 136190
  وب سایت شخصی دکتر جواد خلیفه
  اینستاگرام دکتر جواد خلیفه

  نظرات در مورد دکتر جواد خلیفه

٪100 دکتر جواد خلیفه را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر جواد خلیفه را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر جواد خلیفه نوبت بگیرم؟


آیا دکتر جواد خلیفه بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر جواد خلیفه مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر جواد خلیفه بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر جواد خلیفه تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر جواد خلیفه اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر جواد خلیفه میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر جواد خلیفه میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر جواد خلیفه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جواد خلیفه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد خلیفه در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر جواد خلیفه سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر جواد خلیفه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر جواد خلیفه چیست؟

دکتر جواد خلیفه دندانپزشک میباشد. برای آشنایی بیشتر با دندانپزشک بهتر است بدانید مواردی که نیاز است سریعتر به دندانپزشک مراجعه کرد عبارتند از: اگر دچار درد شدید دندان شدید به نحوی که دندان به لمس یا حرارت حساس شد بهتر است هرچه سریعتر به دندانپزشک مراجعه و از استفاده خودسرانه مسکن اجتناب کنید اگر شاهد شل شدن دندان به همراه خونریزی و قرمزی لثه‌ها شدید، بهتر است هرچه سریعتر به دندانپزشک مراجعه کنید زیرا دچار بیماری لثه شدید. اگر اطراف دهان و یا فک شما دچار تورم شد، نشان از عفونت دندان دارد و باید هرچه سریعتر معالجه شود. اگر باردار هستید و دچار دندان درد شدید به هیچ عنوان برای مدت طولانی از مسکن ها استفاده نکنید زیرا درمان‌های اورژانسی دندانپزشکی در هر دوره و زمانی از بارداری می‌تواند انجام شود.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر جواد خلیفه مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر جواد خلیفه دریافت کنید لمینت دندان، ایمپلنت دندان ، بلیچینگ دندان با لیزر، جرم گیری دندان، سفید کردن دندان، پرکردن دندان، درمان دردهای فک و دندان ها، دندانپزشکی کودکان و انجام انواع پروتز های دندانی و روکش، ایمپلنتولوژی و انجام دندانپزشکی زیبایی و ... میباشد.

بیماران دکتر جواد خلیفه را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر جواد خلیفه را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر جواد خلیفه رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر جواد خلیفه هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست