انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر فاطمه دارائی

آدرس: مازندران قائمشهر خیابان تهران نبشالبرز12 ساختمان البرز طبقه 5
تلفن: 01144480392

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر فاطمه دارائی

دکتر فاطمه دارائی از فیزیوتراپیست خوب شهر قائم شهر هستند. آدرس دکتر فاطمه دارائی مازندران قائمشهر خیابان تهران نبشالبرز12 ساختمان البرز طبقه 5 و تلفن تماس 01144480392 میباشد. نوبت دهی دکتر فاطمه دارائی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر فاطمه دارائی خدمات بسیاری همچون درمان بیماری ها و اختلالات ماهیچه ها، عصب ها و اسکلتی، بالابردن سطح سلامت و ورزش درمانی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر فاطمه دارائی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 5688

دکتر فاطمه دارائی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر فاطمه دارائی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر فاطمه دارائی


  روزهای کاری دکتر فاطمه دارائی

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه‌شنبه

چهارشنبه

پنجشنبه

  نظرات در مورد دکتر فاطمه دارائی

٪100 دکتر فاطمه دارائی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر فاطمه دارائی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر فاطمه دارائی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر فاطمه دارائی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر فاطمه دارائی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر فاطمه دارائی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر فاطمه دارائی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر فاطمه دارائی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر فاطمه دارائی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه دارائی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه دارائی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه دارائی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر فاطمه دارائی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه دارائی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر فاطمه دارائی چیست؟

دکتر فاطمه دارائی در شاخه فیزیوتراپی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با فیزیوتراپی بهتر است بدانید فیزیوتراپی یا فیزیک‌درمانی شیوه‌ای از درمان بیماری‌ها و اختلالات عصبی-ماهیچه‌ای-اسکلتی با استفاده از تجهیزات مکانیکی، جریان‌های الکتریکی، مانورهای دستی، تمرینات ورزشی و عوامل فیزیکی دیگر است. در این روش‌ها از ورزش، نور، پرتوهای فرابنفش و فروسرخ، گرما و جریان برق استفاده می‌شود. فیزیوتراپی حیطه‌ای از پزشکی است که هدف آن پیشگیری از بیماری‌ها، درمان، توان‌بخشی، بالا بردن سطح سلامت و بهبود کیفیت زندگی افراد است.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر فاطمه دارائی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر فاطمه دارائی دریافت کنید درمان بیماری ها و اختلالات ماهیچه ها، عصب ها و اسکلتی، بالابردن سطح سلامت و ورزش درمانی و ... میباشد.

بیماران دکتر فاطمه دارائی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر فاطمه دارائی را ارزیابی و 493 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر فاطمه دارائی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر فاطمه دارائی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.