انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر عباس رضائی

آدرس : اصفهان خیابان توحیدمیانی کوچه ۲۳(پارکینگ طبقاتی توحید)مجتمع آسمان طبقه همکف واحد۱
تلفن : 03136294571

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر عباس رضائی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 2 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر عباس رضائی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر عباس رضائی


  روزهای کاری دکتر عباس رضائی

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه‌شنبه

چهارشنبه

  توضیحات دکتر عباس رضائی

جهت رزرو نوبت تماس از ساعت ۱۱صبح الی۱۳و یا ارسال اسم و فامیل ازطریق پیامک به شماره09139294982

  درباره دکتر عباس رضائی

دکتر عباس رضائی فوق تخصص ریه هستند. مطب دکتر عباس رضائی در شهر اصفهان است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر عباس رضائی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر عباس رضائی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر عباس رضائی فوق تخصص ریه وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر عباس رضائی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر عباس رضائی را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 94450

  نظرات در مورد دکتر عباس رضائی

٪100 دکتر عباس رضائی را پیشنهاد میکنند

  2 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر عباس رضائی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر عباس رضائی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر عباس رضائی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر عباس رضائی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر عباس رضائی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر عباس رضائی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر عباس رضائی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر عباس رضائی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر عباس رضائی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر عباس رضائی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عباس رضائی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس رضائی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر عباس رضائی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر عباس رضائی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر عباس رضائی چیست؟

دکتر عباس رضائی فوق تخصص ریه میباشد. برای آشنایی بیشتر با فوق تخصص ریه بهتر است بدانید ریه‌ها قسمتی از دستگاه تنفسی هستند که در جهت تامین اکسیژن و دفع کربن دی اکسید بافت های مختلف بدن فعالیت می‌کند. بیماری‌های ریه می‌تواند در نتیجه آسیب به پرده جنب، حفره پلورال و اعصاب تنفسی ایجاد شود. بیماری‌های ریه عموما به دودسته محدودکننده و انسدادی تقسیم می‌شوند. بیماری‌های محدودکننده ریه در ارتباط با کاهش ظرفیت ریه‌ها است که باعث کاهش حجم ریه‌ها می‌گردند. بیماری‌های انسدادی ریه در ارتباط با انسداد مجاری هوایی نایژه‌ها، نایژک‌ها و کیسه‌های هوایی هستند. این گروه از بیماری‌ها با کاهش سرعت جریان بازدمی مشخص می‌شوند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر عباس رضائی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر عباس رضائی دریافت کنید اسپیرومتری، برونکوسکوپی، تشخیص و درمان سرطان های ریه، نمونه برداری از ضایعات ریوی، تشخیص و درمان بیماران مبتلا به فیبروز ریه و عوارض ریوی ناشی از بیمار ی های روماتیسمی و ... میباشد.

بیماران دکتر عباس رضائی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 2 بیمار دکتر عباس رضائی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر عباس رضائی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر عباس رضائی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست