انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر مريم كريميان

آدرس: ايلام-بلوار سيدالشهدا-پايين تر از بيمارستان قائم-كوچه كاج-جنب داروخانه الزهرا-طبقه اول
تلفن: 09334282292

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر مريم كريميان

دکتر مريم كريميان از دکترهای متخصص غدد و متابولیسم (اندوکرینولوژی) خوب شهر ایلام هستند. آدرس دکتر مريم كريميان ايلام-بلوار سيدالشهدا-پايين تر از بيمارستان قائم-كوچه كاج-جنب داروخانه الزهرا-طبقه اول و تلفن تماس 09334282292 میباشد. نوبت دهی دکتر مريم كريميان در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر مريم كريميان خدمات بسیاری همچون تشخیص و درمان بیماری های غدد و تیرویید، هیپوفیز و غدد فوق کلیه، دیابت و چاقی، اختلالات رشد و بلوغ، پر مویی و تخمدان پلی کیستیک و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر مريم كريميان به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 129725
  دکتر مريم كريميان امتیاز کلی 4.7 از ۵ ستاره طبق تجربه 3 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪93 بیماران از دکتر مريم كريميان رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر مريم كريميان


  روزهای کاری دکتر مريم كريميان

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه‌شنبه

چهارشنبه

پنجشنبه

  نظرات در مورد دکتر مريم كريميان

٪93 دکتر مريم كريميان را پیشنهاد میکنند

  3 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر مريم كريميان را پیشنهاد می‌کنم

  •    دکتر خوبیه

       دکتر مريم كريميان را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر مريم كريميان نوبت بگیرم؟


آیا دکتر مريم كريميان بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر مريم كريميان مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر مريم كريميان بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر مريم كريميان تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر مريم كريميان اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر مريم كريميان در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر مريم كريميان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مريم كريميان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مريم كريميان در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر مريم كريميان سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر مريم كريميان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر مريم كريميان چیست؟

دکتر مريم كريميان در شاخه فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم بهتر است بدانید اختلالات متابولیک ارثی، دسته‌ای از عارضه‌های ژنتیکی هستند که منجر به مشکلات متابولیسمی می‌شوند. اکثر مبتلایان به این اختلالات یک ژن معیوب دارند که وجود آن منجر به یک نقص آنزیمی می‌شود. صدها اختلال متابولیک ژنتیکی وجود دارد که هر یک علائم و درمان‌های متفاوتی دارند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر مريم كريميان مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر مريم كريميان دریافت کنید تشخیص و درمان بیماری های غدد و تیرویید، هیپوفیز و غدد فوق کلیه، دیابت و چاقی، اختلالات رشد و بلوغ، پر مویی و تخمدان پلی کیستیک و ... میباشد.

بیماران دکتر مريم كريميان را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 3 بیمار دکتر مريم كريميان را ارزیابی و 2574 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪93 آن ها از دکتر مريم كريميان رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر مريم كريميان هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.