انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر احسان ابراهیمی

آدرس: شهرستان سبزوار _بلوار پاسداران _ روبروی شهربازی_درمانگاه امام حسین (ع)
تلفن: 05144653544

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر احسان ابراهیمی

دکتر احسان ابراهیمی از دکترهای روانشناس خوب شهر سبزوار هستند. آدرس دکتر احسان ابراهیمی شهرستان سبزوار _بلوار پاسداران _ روبروی شهربازی_درمانگاه امام حسین (ع) و تلفن تماس 05144653544 میباشد. نوبت دهی دکتر احسان ابراهیمی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر احسان ابراهیمی خدمات بسیاری همچون مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق، زوج درمانی، سکس تراپی، مشاوره رابطه جنسی زوجین، مشاوره کودک و نوجوان، فرزندپروری، انواع مشکلات ناخن جویدن، بیش فعالی، نقص توجه، سکسولوژی، اختلالات یادگیری، اوتیسم ، کاردرمانی، گفتاردرمانی، نوروفيدبک، افزایش اعتماد به نفس، درمان انواع اضطراب، افسردگی، وسواس و مشاوره تحصیلی و شغلی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر احسان ابراهیمی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 26218

دکتر احسان ابراهیمی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر احسان ابراهیمی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر احسان ابراهیمی


  توضیحات دکتر احسان ابراهیمی

زوج درمانگر

درمان اختلالات افسردگی ، اضطراب،اعتیاد

اجرای تست های روانشناختی

مشاوره و توانمند سازی و توسعه فردی

سازگاری با بیماری های مزمن : سرطان _ام اس _دیابت _ایدز_بیماری های قلبی عروقز

  روزهای کاری دکتر احسان ابراهیمی

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه‌شنبه

چهارشنبه

  نظرات در مورد دکتر احسان ابراهیمی

٪100 دکتر احسان ابراهیمی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر احسان ابراهیمی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر احسان ابراهیمی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر احسان ابراهیمی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر احسان ابراهیمی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر احسان ابراهیمی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر احسان ابراهیمی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر احسان ابراهیمی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر احسان ابراهیمی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر احسان ابراهیمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احسان ابراهیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احسان ابراهیمی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر احسان ابراهیمی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر احسان ابراهیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر احسان ابراهیمی چیست؟

دکتر احسان ابراهیمی در شاخه روانشناس فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با روانشناس بهتر است بدانید درون هر فردی پر از رمز و راز های گوناگون است. هرکدام از ما سعی می‌کنیم نیمه تاریک وجود خود را از دیگران پنهان کنیم، همین باعث می‌شود مشکلاتی در روح و روان ما بوجود بیاید. مشکلاتی مانند استرس، افسردگی، ترس بیش از حد یا همان فوبیا، مشکلات خانوادگی، اعتیاد، اختلالات اشتها، اختلالات وسواس و ... . در این مواقع یک روانشناس می‌تواند کمک کند تا مشکلات خود را حل و با آرامش بیشتری زندگی کنیم.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر احسان ابراهیمی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر احسان ابراهیمی دریافت کنید مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق، زوج درمانی، سکس تراپی، مشاوره رابطه جنسی زوجین، مشاوره کودک و نوجوان، فرزندپروری، انواع مشکلات ناخن جویدن، بیش فعالی، نقص توجه، سکسولوژی، اختلالات یادگیری، اوتیسم ، کاردرمانی، گفتاردرمانی، نوروفيدبک، افزایش اعتماد به نفس، درمان انواع اضطراب، افسردگی، وسواس و مشاوره تحصیلی و شغلی و ... میباشد.

بیماران دکتر احسان ابراهیمی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر احسان ابراهیمی را ارزیابی و 1464 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر احسان ابراهیمی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر احسان ابراهیمی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.