انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر لیلا جبلی

آدرس : تهران – ونک – گاندی جنوبی (آفریقا جنوبی) – خ نوزدهم – پلاک 12 – طبقه 5 – واحد 17
تلفن : 02188881984

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر لیلا جبلی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 2 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر لیلا جبلی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر لیلا جبلی


  روزهای کاری دکتر لیلا جبلی

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه‌شنبه

چهارشنبه

پنجشنبه

  توضیحات دکتر لیلا جبلی

سوابق دكتر ليلا جبلي ( روانشناس و مشاور) :

١ -رتبه اول دانشگاه هاي علامه طباطبايي و خوارزمي تهران در تمامي مقاطع تحصيلي

٢ -روانشناس و مشاور صنعت نفت ايران از قبيل شركت هاي پتروشيمي، پالايش و پخش، گاز، پايانه هاي نفتي و بهداشت و درمان صنعت نفت ايران( با سابقه ١٥ ساله تا كنون)

٣ -دارنده شماره نظام و پروانه اشتغال از سازمان نظام روانشناسي و مشاوره جمهوري اسلامي ايران

٤ -همكاري با شهرداري هاي مناطق مختلف تهران

٥ -مدرس دانشگاه

٦ -مؤلف سه كتاب روانشناسي كه يكي از آنها در انتشارات رشد به چاپ رسيده

٧ -مبتكر پرسشنامه مديريت زمان در ايران كه به نام ليلا جبلي در كتابخانه ملي ايران به ثبت رسيده

٨ -مشاوره سازماني برخي شركت ها در مناطق نفتي از قبيل پتروشيمي هاي ماهشهر و عسلويه

٩ -كارشناس ارشد راديو تهران

١٠ -برنامه هاي روانشناسي در تلويزيون، تي وي پلاس، سين جيم، خبر فوري و...

١١ -گذراندن طرح دوساله در بهزيستي تهران

١٢ -انواع مشاوره هاي روانشناسي: زوج درماني، خانواده درماني، پيش از ازدواج، بعد از ازدواج، فردي، مشاوره شغلي، تحصيلي، مشاوره به افرادي كه خيانت شده بهشون و مشاوره ارتباطي

١٣ -استعداد يابي عملي براي كودكان و فرزندان ٥ تا ١٥ ساله در موقعيت عملي، براي بزرگسالان نيز استعداديابي انجام ميشود به صورت غير عملي

١٤ -انواع كارگاه هاي روانشناسي: برگزاري ٥٠ نوع كارگاه روانشناسي با سابقه ١٥ ساله، برگزاري كارگاه هاي اعتماد به نفس، مهارت هاي ارتباطي، مهارت هاي همسرداري، كنترل خشم، اضطراب، افسردگي و همچنين روانشناسي صنعتي سازماني و...

١٥ -انجام انواع تست هاي شخصيتي، هوش و...

١٦ -برگزاري دوره هاي جذب و استخدام، از بعد روانشناختي در برخي از سازمان ها و ارگان ها مانند برخي از بعضي پتروشيمي هاي واقع در ماهشهر

آدرس سایت: https://drjebeli.com

  درباره دکتر لیلا جبلی

دکتر لیلا جبلی روانشناس هستند. مطب دکتر لیلا جبلی در شهر تهران است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر لیلا جبلی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر لیلا جبلی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر لیلا جبلی روانشناس وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر لیلا جبلی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر لیلا جبلی را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 2730
  وب سایت شخصی دکتر لیلا جبلی
  اینستاگرام دکتر لیلا جبلی

  نظرات در مورد دکتر لیلا جبلی

٪100 دکتر لیلا جبلی را پیشنهاد میکنند

  2 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر لیلا جبلی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر لیلا جبلی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر لیلا جبلی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر لیلا جبلی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر لیلا جبلی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر لیلا جبلی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر لیلا جبلی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر لیلا جبلی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر لیلا جبلی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر لیلا جبلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر لیلا جبلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا جبلی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر لیلا جبلی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا جبلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر لیلا جبلی چیست؟

دکتر لیلا جبلی روانشناس میباشد. برای آشنایی بیشتر با روانشناس بهتر است بدانید درون هر فردی پر از رمز و راز های گوناگون است. هرکدام از ما سعی می‌کنیم نیمه تاریک وجود خود را از دیگران پنهان کنیم، همین باعث می‌شود مشکلاتی در روح و روان ما بوجود بیاید. مشکلاتی مانند استرس، افسردگی، ترس بیش از حد یا همان فوبیا، مشکلات خانوادگی، اعتیاد، اختلالات اشتها، اختلالات وسواس و ... . در این مواقع یک روانشناس می‌تواند کمک کند تا مشکلات خود را حل و با آرامش بیشتری زندگی کنیم.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر لیلا جبلی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر لیلا جبلی دریافت کنید مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق، زوج درمانی، سکس تراپی، مشاوره رابطه جنسی زوجین، مشاوره کودک و نوجوان، فرزندپروری، انواع مشکلات ناخن جویدن، بیش فعالی، نقص توجه، سکسولوژی، اختلالات یادگیری، اوتیسم ، کاردرمانی، گفتاردرمانی، نوروفيدبک، افزایش اعتماد به نفس، درمان انواع اضطراب، افسردگی، وسواس و مشاوره تحصیلی و شغلی و ... میباشد.

بیماران دکتر لیلا جبلی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 2 بیمار دکتر لیلا جبلی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر لیلا جبلی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر لیلا جبلی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست