انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات رویا جاهد

آدرس: اردبیل ، میدان یحیوی، جنب داروخانه نیکزاد ، ساختمان پاستور یک ، طبقه یک ، واحد یک،کلینیک گفتاردرمانی هیوا
تلفن: ۰۹۹۱۴۱۹۲۷۳۵

دریافت نوبت تلفنی

  درباره رویا جاهد

رویا جاهد از گفتاردرمانی های خوب شهر اردبیل هستند. آدرس رویا جاهد اردبیل ، میدان یحیوی، جنب داروخانه نیکزاد ، ساختمان پاستور یک ، طبقه یک ، واحد یک،کلینیک گفتاردرمانی هیوا و تلفن تماس ۰۹۹۱۴۱۹۲۷۳۵ میباشد. نوبت دهی رویا جاهد در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. رویا جاهد خدمات بسیاری همچون شناسایی و درمان انوع مشکلات پیداکردن کلمات، مشکلات ارتباط اجتماعی، نقص ساختاری زبان، مشکلات خواندن و نوشتن (سواد)، مشکلات صوت و مشکلات ادراکی (مثل ترجمه حافظه عملکرد اجرایی) و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات رویا جاهد به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : ۲۲۳۸

رویا جاهد امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 2 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از رویا جاهد رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران رویا جاهد


  توضیحات رویا جاهد

سابقه کار در تهران ،کرج، تبریز و اردبیل

  روزهای کاری رویا جاهد

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه‌شنبه

چهارشنبه

پنجشنبه

  نظرات در مورد رویا جاهد

٪100 رویا جاهد را پیشنهاد میکنند

  2 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       رویا جاهد را پیشنهاد می‌کنم

  •    باسلام ما بیش از سه ساله که به خاطر فرزندم به خانم دکتر رویا جاهد مراجعه میکنیم خیلی ازشون رازی هستیم واقعا تو کارشون واردن ودکتری دلسوز و خوش اخلاق هستن به جرعت میتونم بگم تو اردبیل بهترین وگفتار درمان هستن

       رویا جاهد را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از رویا جاهد نوبت بگیرم؟


آیا رویا جاهد بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به رویا جاهد مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا رویا جاهد بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با رویا جاهد تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از رویا جاهد اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی رویا جاهد در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت رویا جاهد چقدر است؟

هزینه ویزیت رویا جاهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل رویا جاهد در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا رویا جاهد سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل رویا جاهد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت رویا جاهد چیست؟

رویا جاهد در شاخه گفتاردرمانی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با گفتاردرمانی بهتر است بدانید گفتاردرمانی یا آسیب‌شناسی گفتار و زبان رشته‌ای از علوم توانبخشی است که توسط یک متخصص بالینی بنام گفتار درمانگر یا آسیب‌شناس گفتار و زبان به بررسی، تشخیص و درمان اختلالات ارتباطی، اختلالات درکی، اختلالات صوت و مشکلات بلع می‌پردازد. یک تصور غلط و رایج این است که گفتار درمانی را شاخه ای از روانشناسی می‌دانند که با صحبت کردن با مردم به اصلاح اختلالات رفتاری می‌پردازد. عده ای زیادی از مردم این رشته را محدود به اصلاح کردن اختلالات تلفظ می‌دانند (مثلاً فردی که توانایی تلفظ حرف ر را ندارد). در حقیقت گفتار درمانی با حوزه گسترده‌ای از موضوعات گفتار (تکلم)، زبان، بلع، صوت و ارتباط درگیر می‌شود

برای چه خدماتی میتوانم به رویا جاهد مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از رویا جاهد دریافت کنید شناسایی و درمان انوع مشکلات پیداکردن کلمات، مشکلات ارتباط اجتماعی، نقص ساختاری زبان، مشکلات خواندن و نوشتن (سواد)، مشکلات صوت و مشکلات ادراکی (مثل ترجمه حافظه عملکرد اجرایی) و ... میباشد.

بیماران رویا جاهد را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 2 بیمار رویا جاهد را ارزیابی و 1379 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از رویا جاهد رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران رویا جاهد هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.