انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر مصطفی عزیزی

آدرس: خرم آباد شهدای شرقی ساختمان پزشکان نور طبقه ۶
تلفن: 06633330467

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر مصطفی عزیزی

دکتر مصطفی عزیزی از دکترهای مغز و اعصاب (نورولوژی) خوب شهر خرم آباد هستند. آدرس دکتر مصطفی عزیزی خرم آباد شهدای شرقی ساختمان پزشکان نور طبقه ۶ و تلفن تماس 06633330467 میباشد. نوبت دهی دکتر مصطفی عزیزی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر مصطفی عزیزی خدمات بسیاری همچون درمان سردرد، سرگیجه، تشنج، ام اس، تونل کارپال، اختلالات اضطرابی، گیلن باره، میاستنی گراویس، الزایمر، پارکینسون، سکته مغزی، اختلالات هشیاری، افسردگی، سردرد میگرنی، حملات پانیک،انواع وسواس، مشکلات خواب، وزوزگوش، سکته مغزی، اختلال بایپولار و اسکیزوفرنی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر مصطفی عزیزی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 106503
  دکتر مصطفی عزیزی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر مصطفی عزیزی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر مصطفی عزیزی


  روزهای کاری دکتر مصطفی عزیزی

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه‌شنبه

چهارشنبه

  نظرات در مورد دکتر مصطفی عزیزی

٪100 دکتر مصطفی عزیزی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر مصطفی عزیزی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر مصطفی عزیزی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر مصطفی عزیزی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر مصطفی عزیزی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر مصطفی عزیزی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر مصطفی عزیزی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر مصطفی عزیزی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر مصطفی عزیزی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر مصطفی عزیزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مصطفی عزیزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی عزیزی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر مصطفی عزیزی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی عزیزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر مصطفی عزیزی چیست؟

دکتر مصطفی عزیزی در شاخه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) بهتر است بدانید بسیاری از بیماری‌ها هستند که بر مغز و توانایی آن در کنترل بدن تأثیر می‌گذارد. هنگامی که مغز شما آسیب دیده است، می‌تواند بر روی بسیاری از عملکردهای بدن، از جمله حافظه و حتی شخصیت شما تأثیر بگذارد. اختلالات مغزی شامل هر گونه شرایط یا معلولیتی است که بر مغز شما تأثیر می‌گذارد. برخی از بیماری های مغز و اعصاب مزمن، پیشرفته و یا تهدید کننده زندگی هستند، در حالی که بعضی دیگر شرایط قابل کنترل دارند که افراد مبتلا می‌تواند روند طبیعی زندگی خود را با آن داشته باشند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر مصطفی عزیزی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر مصطفی عزیزی دریافت کنید درمان سردرد، سرگیجه، تشنج، ام اس، تونل کارپال، اختلالات اضطرابی، گیلن باره، میاستنی گراویس، الزایمر، پارکینسون، سکته مغزی، اختلالات هشیاری، افسردگی، سردرد میگرنی، حملات پانیک،انواع وسواس، مشکلات خواب، وزوزگوش، سکته مغزی، اختلال بایپولار و اسکیزوفرنی و ... میباشد.

بیماران دکتر مصطفی عزیزی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر مصطفی عزیزی را ارزیابی و 2198 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر مصطفی عزیزی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر مصطفی عزیزی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.