انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر مصطفی شیخلر

آدرس: ساوه خ فردوسی بین فردوسی ۲۵و ۲۳
تلفن: ۰۹۱۹۲۵۶۹۱۳۲

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر مصطفی شیخلر

دکتر مصطفی شیخلر از کاردرمانی های خوب شهر ساوه هستند. آدرس دکتر مصطفی شیخلر ساوه خ فردوسی بین فردوسی ۲۵و ۲۳ و تلفن تماس ۰۹۱۹۲۵۶۹۱۳۲ میباشد. نوبت دهی دکتر مصطفی شیخلر در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر مصطفی شیخلر خدمات بسیاری همچون ارائه تکنیک های نوین درمانی بر روی ابعاد جسمی، روحی و روانی در اجتماع و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر مصطفی شیخلر به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 2527

دکتر مصطفی شیخلر امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر مصطفی شیخلر رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر مصطفی شیخلر


  روزهای کاری دکتر مصطفی شیخلر

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه‌شنبه

چهارشنبه

پنجشنبه

  نظرات در مورد دکتر مصطفی شیخلر

٪100 دکتر مصطفی شیخلر را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر مصطفی شیخلر را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر مصطفی شیخلر نوبت بگیرم؟


آیا دکتر مصطفی شیخلر بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر مصطفی شیخلر مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر مصطفی شیخلر بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر مصطفی شیخلر تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر مصطفی شیخلر اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر مصطفی شیخلر در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر مصطفی شیخلر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مصطفی شیخلر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی شیخلر در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر مصطفی شیخلر سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی شیخلر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر مصطفی شیخلر چیست؟

دکتر مصطفی شیخلر در شاخه کاردرمانی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با کاردرمانی بهتر است بدانید کار درمانی از جمله زیر شاخه‌های رشته توانبخشی است که رویکرد های درمانی را در ۳ سطح -جسم ، ذهن، روان- در قالب فعالیت هدفمند و معنادار ارائه می دهد. به عبارتی در کاردرمانی به وسیله کار و فعالیت درمان می‌شوید. یک کاردرمانگر بر روی ابعاد جسمی، روحی و روانی و تاثیرات جانبی یک بیماری بر روی زندگی فردی و اجتماعی بیمار تمرکز می‌کند و با ارائه تکنیک‌های درمانی فرد را از وابستگی خارج و به سمت زندگی عادی و فعالیت‌های روزانه سوق می‌دهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر مصطفی شیخلر مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر مصطفی شیخلر دریافت کنید ارائه تکنیک های نوین درمانی بر روی ابعاد جسمی، روحی و روانی در اجتماع و ... میباشد.

بیماران دکتر مصطفی شیخلر را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر مصطفی شیخلر را ارزیابی و 568 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر مصطفی شیخلر رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر مصطفی شیخلر هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.