انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر وحيد حاتمی

آدرس: ايلام بلوار سيد الشهدا كوچه متحدي پايينتر از كلينيك دكتر بختياري ساختمان نيكان
تلفن: 08433365719

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر وحيد حاتمی

دکتر وحيد حاتمی از چشم پزشکان (متخصص و جراح چشم) خوب شهر ایلام هستند. آدرس دکتر وحيد حاتمی ايلام بلوار سيد الشهدا كوچه متحدي پايينتر از كلينيك دكتر بختياري ساختمان نيكان و تلفن تماس 08433365719 میباشد. نوبت دهی دکتر وحيد حاتمی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر وحيد حاتمی خدمات بسیاری همچون ارزیابی بینایی، جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی و ترمیمی پلک و چشم، جراحی اندوسکوپی مجرای اشکی، جراحی لیزیک، فمتولیزیک، لازک و اسمایل چشم، درمان آب مروارید، جراحی کاتاراکت، پیوند قرنیه و قوز قرنیه و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر وحيد حاتمی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 154128
  دکتر وحيد حاتمی امتیاز کلی 4.8 از ۵ ستاره طبق تجربه 6 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪97 بیماران از دکتر وحيد حاتمی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر وحيد حاتمی


  روزهای کاری دکتر وحيد حاتمی

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه‌شنبه

چهارشنبه

پنجشنبه

  نظرات در مورد دکتر وحيد حاتمی

٪97 دکتر وحيد حاتمی را پیشنهاد میکنند

  6 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

 •    عالی

     دکتر وحيد حاتمی را پیشنهاد می‌کنم

 •    بهترین پزشک ما هرچی بیمار داشتیم همه ازایشون راضین

     دکتر وحيد حاتمی را پیشنهاد می‌کنم

 •    بسیار عالی

     دکتر وحيد حاتمی را پیشنهاد می‌کنم

 •    من با استرس به ایشون مراجعه کردم و ایشون با اخلاق خوبشون سوالات منو با حوصله پاسخ دادن و چشمم رو معاینه کردند و گفتن مشکلی ندارم.

     دکتر وحيد حاتمی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر وحيد حاتمی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر وحيد حاتمی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر وحيد حاتمی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر وحيد حاتمی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر وحيد حاتمی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر وحيد حاتمی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر وحيد حاتمی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر وحيد حاتمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر وحيد حاتمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحيد حاتمی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر وحيد حاتمی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر وحيد حاتمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر وحيد حاتمی چیست؟

دکتر وحيد حاتمی در شاخه جراح و متخصص چشم فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با جراح و متخصص چشم بهتر است بدانید یک معاینه کامل چشم شامل اندازه‌گیری فشار داخل چشم، بررسی قسمت خلفی و شبکیه، و بررسی قسمت قدامی(جلویی) چشم است. با مراجعه دوره‌ای به چشم پزشک و معاینه کامل چشم می‌توان بسیاری از بیماری‌های چشم را در مراحل اولیه تشخیص داد و نسبت به درمان آن‌ها اقدام کرد. زمان تکرار آزمایشات چشم پزشکی باتوجه به سن هر فرد متفاوت است. اگر سن زیر 40 سال باشد بهتر است حداکثر هر 3 سال نسبت به معاینه کامل چشم اقدام کرد. برای رده سنی 40 تا 65 سال، هر دوسال و برای سنین بالای 65 سال هرسال باید برای معاینه کامل چشم مراجعه کرزد. اگر دچار دیابت یا بیماریهای سیستمکیک یا چشمی خاص هستید احتیاج به معاینات بیشتری دارید.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر وحيد حاتمی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر وحيد حاتمی دریافت کنید ارزیابی بینایی، جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی و ترمیمی پلک و چشم، جراحی اندوسکوپی مجرای اشکی، جراحی لیزیک، فمتولیزیک، لازک و اسمایل چشم، درمان آب مروارید، جراحی کاتاراکت، پیوند قرنیه و قوز قرنیه و ... میباشد.

بیماران دکتر وحيد حاتمی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 6 بیمار دکتر وحيد حاتمی را ارزیابی و 6907 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪97 آن ها از دکتر وحيد حاتمی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر وحيد حاتمی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.