انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر سید احسان دارقیاسی

آدرس: تنکابن،جنب بیمارستان شهید رجایی،ساختمان پزشکان امین،طبقه چهارم،واحد ۳۲
تلفن: 01154220999

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر سید احسان دارقیاسی

دکتر سید احسان دارقیاسی از جراحان مغز و اعصاب و ستون فقرات خوب شهر تنکابن هستند. آدرس دکتر سید احسان دارقیاسی تنکابن،جنب بیمارستان شهید رجایی،ساختمان پزشکان امین،طبقه چهارم،واحد ۳۲ و تلفن تماس 01154220999 میباشد. نوبت دهی دکتر سید احسان دارقیاسی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر سید احسان دارقیاسی خدمات بسیاری همچون جراحی های ستون فقرات، جراحی دیسک کمر، جراحی تومور های مغز و اعصاب، جراحی قاعده جمجمه، جراحی آندوسکوپی مغز، شکستگی مهره ها، جابجایی مهره ها و لیزر دیسک کمر و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر سید احسان دارقیاسی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 129011

دکتر سید احسان دارقیاسی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 9 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر سید احسان دارقیاسی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر سید احسان دارقیاسی


  روزهای کاری دکتر سید احسان دارقیاسی

یکشنبه

دوشنبه

چهارشنبه

پنجشنبه

  نظرات در مورد دکتر سید احسان دارقیاسی

٪100 دکتر سید احسان دارقیاسی را پیشنهاد میکنند

  9 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

 •    فوق العاده،دیسک کمر جراحی شدم.

     دکتر سید احسان دارقیاسی را پیشنهاد می‌کنم

 •    عالی بهترین دکتر تو تنکابن هستن

     دکتر سید احسان دارقیاسی را پیشنهاد می‌کنم

 •    دکتر عالی

     دکتر سید احسان دارقیاسی را پیشنهاد می‌کنم

 •    بسیار عالی

     دکتر سید احسان دارقیاسی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر سید احسان دارقیاسی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر سید احسان دارقیاسی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر سید احسان دارقیاسی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر سید احسان دارقیاسی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر سید احسان دارقیاسی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر سید احسان دارقیاسی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر سید احسان دارقیاسی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر سید احسان دارقیاسی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید احسان دارقیاسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید احسان دارقیاسی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر سید احسان دارقیاسی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر سید احسان دارقیاسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر سید احسان دارقیاسی چیست؟

دکتر سید احسان دارقیاسی در شاخه جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات بهتر است بدانید جراحی مغز و اعصاب یک رشته‌ی پزشکی است در رابطه با پیشگیری، تشخیص، درمان و توانبخشی اختلالاتی که بر هر بخش از دستگاه عصبی شامل مغز، نخاع، اعصاب پیرامونی و دستگاه عروق مغزی خارج از جمجمه تأثیرگذار است. بیماری‌هایی که توسط جراحان مغز و اعصاب درمان می‌شوند عبارتند از: فتق دیسک بین مهره‌ای، وجود آب در مغز، آسیب به طناب نخاعی، آسیب به سر مانند خونریزی مغزی، شکستگی جمجه، عفئنت در مغز، تومورهای ستون فقرات و مغز، خونریزی‌های درون مغزی و...

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر سید احسان دارقیاسی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر سید احسان دارقیاسی دریافت کنید جراحی های ستون فقرات، جراحی دیسک کمر، جراحی تومور های مغز و اعصاب، جراحی قاعده جمجمه، جراحی آندوسکوپی مغز، شکستگی مهره ها، جابجایی مهره ها و لیزر دیسک کمر و ... میباشد.

بیماران دکتر سید احسان دارقیاسی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 9 بیمار دکتر سید احسان دارقیاسی را ارزیابی و 5159 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر سید احسان دارقیاسی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر سید احسان دارقیاسی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.