انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک
عکس دکتر جهانگیر شیخی

دکتر جهانگیر شیخی

دندانپزشک

فلوشيپ دندانپزشكي زيبايي، ايمپلنت و ليزر از ايتاليا
٪100 رضایت (1094 کاربر)

اطلاعات دکتر جهانگیر شیخی

آدرس: مشهد- بين سناباد ٥٢ و ٥٤
تلفن: 05138408911

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر جهانگیر شیخی

دکتر جهانگیر شیخی (به انگلیسی: Dr. Jahangir Sheikhi) از دندانپزشکان خوب شهر مشهد هستند. آدرس دکتر جهانگیر شیخی مشهد- بين سناباد ٥٢ و ٥٤ و تلفن تماس 05138408911 میباشد. نوبت دهی دکتر جهانگیر شیخی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر جهانگیر شیخی خدمات بسیاری همچون لمینت دندان، ایمپلنت دندان ، بلیچینگ دندان با لیزر، جرم گیری دندان، سفید کردن دندان، پرکردن دندان، درمان دردهای فک و دندان ها، دندانپزشکی کودکان و انجام انواع پروتز های دندانی و روکش، ایمپلنتولوژی و انجام دندانپزشکی زیبایی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر جهانگیر شیخی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 118960
  اینستاگرام دکتر جهانگیر شیخی

دکتر جهانگیر شیخی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 3 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر جهانگیر شیخی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر جهانگیر شیخی


  توضیحات دکتر جهانگیر شیخی

دكترجهانگيرشيخي

دندانپزشكي VIP

بهترين خدمات دندانپزشكي در مشهد

فلوشيپ ايمپلنت، ليزر، زيبايي، ارتودنسي

Dr Jahangir Sheikhi

dentist surgeon fellowship

laser

implan

orthodonticd

cosmetic

mashhad

IRAN

  روزهای کاری دکتر جهانگیر شیخی

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه‌شنبه

چهارشنبه

  نظرات در مورد دکتر جهانگیر شیخی

٪100 دکتر جهانگیر شیخی را پیشنهاد میکنند

  3 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر جهانگیر شیخی را پیشنهاد می‌کنم

  •    بسیار عالیییی

       دکتر جهانگیر شیخی را پیشنهاد می‌کنم

  •    محيطي صميمانه ، تميز و مهارت فوق الهاده

       دکتر جهانگیر شیخی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر جهانگیر شیخی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر جهانگیر شیخی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر جهانگیر شیخی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر جهانگیر شیخی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر جهانگیر شیخی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر جهانگیر شیخی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر جهانگیر شیخی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر جهانگیر شیخی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جهانگیر شیخی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جهانگیر شیخی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر جهانگیر شیخی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر جهانگیر شیخی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر جهانگیر شیخی چیست؟

دکتر جهانگیر شیخی (Dr. Jahangir Sheikhi) در شاخه دندانپزشک فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با دندانپزشک بهتر است بدانید مواردی که نیاز است سریعتر به دندانپزشک مراجعه کرد عبارتند از: اگر دچار درد شدید دندان شدید به نحوی که دندان به لمس یا حرارت حساس شد بهتر است هرچه سریعتر به دندانپزشک مراجعه و از استفاده خودسرانه مسکن اجتناب کنید اگر شاهد شل شدن دندان به همراه خونریزی و قرمزی لثه‌ها شدید، بهتر است هرچه سریعتر به دندانپزشک مراجعه کنید زیرا دچار بیماری لثه شدید. اگر اطراف دهان و یا فک شما دچار تورم شد، نشان از عفونت دندان دارد و باید هرچه سریعتر معالجه شود. اگر باردار هستید و دچار دندان درد شدید به هیچ عنوان برای مدت طولانی از مسکن ها استفاده نکنید زیرا درمان‌های اورژانسی دندانپزشکی در هر دوره و زمانی از بارداری می‌تواند انجام شود.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر جهانگیر شیخی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر جهانگیر شیخی دریافت کنید لمینت دندان، ایمپلنت دندان ، بلیچینگ دندان با لیزر، جرم گیری دندان، سفید کردن دندان، پرکردن دندان، درمان دردهای فک و دندان ها، دندانپزشکی کودکان و انجام انواع پروتز های دندانی و روکش، ایمپلنتولوژی و انجام دندانپزشکی زیبایی و ... میباشد.

بیماران دکتر جهانگیر شیخی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 3 بیمار دکتر جهانگیر شیخی را ارزیابی و 1094 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر جهانگیر شیخی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر جهانگیر شیخی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.