انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر امیرعزیز سیف

آدرس : تهران، خ سردار جنگل شمالی، خ قاسمپور(لادن) ، خ ارکیده، خ شهید میرباقری، روبروی تره بار، شماره ۱۳ (ساختمان مرصاد)، طبقه چهارم، واحد ۸
تلفن : ۰۹۳۸۷۴۷۲۲۳۷

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر امیرعزیز سیف امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 2 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر امیرعزیز سیف رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر امیرعزیز سیف


  روزهای کاری دکتر امیرعزیز سیف

یکشنبه

چهارشنبه

  توضیحات دکتر امیرعزیز سیف

جراحی لیزری دیسک و تنگی کانال نخاعی، درمانهای جدید آرتروز مفاصل با ازن (پرولوتراپی)، اداره دردهای ناشی از میگرن و زونا ودردهای سرطانی، کاشت تحریک کننده کانال نخاعی (SCS) برای دردهای صعب العلاج ، درمان دردهای مزمن لگن و دنبالچه ، درمان تعریق کف دست و پا با بلوک سمپاتیک

  درباره دکتر امیرعزیز سیف

دکتر امیرعزیز سیف فوق تخصص درد هستند. مطب دکتر امیرعزیز سیف در شهر تهران است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر امیرعزیز سیف در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر امیرعزیز سیف درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر امیرعزیز سیف فوق تخصص درد وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر امیرعزیز سیف تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر امیرعزیز سیف را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 92307

  مقالات دکتر امیرعزیز سیف

  نظرات در مورد دکتر امیرعزیز سیف

٪100 دکتر امیرعزیز سیف را پیشنهاد میکنند

  2 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر امیرعزیز سیف را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر امیرعزیز سیف نوبت بگیرم؟


آیا دکتر امیرعزیز سیف بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر امیرعزیز سیف مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر امیرعزیز سیف بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر امیرعزیز سیف تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر امیرعزیز سیف اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر امیرعزیز سیف میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر امیرعزیز سیف میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر امیرعزیز سیف چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیرعزیز سیف با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرعزیز سیف در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر امیرعزیز سیف سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر امیرعزیز سیف در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر امیرعزیز سیف چیست؟

دکتر امیرعزیز سیف فوق تخصص درد میباشد. برای آشنایی بیشتر با فوق تخصص درد بهتر است بدانید به طور کلی دردها به دونع تقسیم می‌شوند. درد حاد و درد مزمن. درد حاد معمولاً پی‌آمد ایجاد حسی در سیستم عصبی است که به منظور هشدار دادن یک بیماری یا آسیب احتمالی و ضرورت انجام درمان تولید می‌شود، این نوع از درد معمولا با گذشت زمان و به مرور بهبود پیدا می‌کند. درد مزمن که شامل درد گردن و کمر، میگرن، درد سرطان، درد عصبی و... می‌شود، با گذشت زمان آرام نمی‌گیرد؛ در چنین شرایطی بهتر است به یک پزشک متخصص درد مراجعه کنیم تا در تسکین درد به ما کمک کند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر امیرعزیز سیف مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر امیرعزیز سیف دریافت کنید تشخیص و درمان انواع درد ها و روش های درمانی آن ها و ... میباشد.

بیماران دکتر امیرعزیز سیف را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 2 بیمار دکتر امیرعزیز سیف را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر امیرعزیز سیف رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر امیرعزیز سیف هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست