انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر آذر زمانی

آدرس: تهران - خیابان ولیعصر - روبروی باغ فردوس - ساختمان پزشکان 1590 زعفرانیه - طبقه 11 - واحد 55
تلفن: 22716966

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر آذر زمانی

دکتر آذر زمانی از روانپزشک (متخصص اعصاب و روان) خوب شهر تهران هستند. آدرس دکتر آذر زمانی تهران - خیابان ولیعصر - روبروی باغ فردوس - ساختمان پزشکان 1590 زعفرانیه - طبقه 11 - واحد 55 و تلفن تماس 22716966 میباشد. نوبت دهی دکتر آذر زمانی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر آذر زمانی خدمات بسیاری همچون روان درمانی، روانکاوی، زوج درمانی، مشاوره ازدواج، مشاوره و درمانی اختلالات اضطرابی و افسردگی، سکسولوژی، اختلالات خلقی، وسواس، مشکلات جنسی، درمان نعوظ مردان، زود انزالی، اختلالات انطباقی و سوگ، اختلالات روانپزشکی، بیماریهای روان تنی، گفتاردرمانی (درمان لکنت زبان) و درمان اختلالات یادگیری و خواندن و نوشتن و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر آذر زمانی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.

دکتر آذر زمانی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 6 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر آذر زمانی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر آذر زمانی


  توضیحات دکتر آذر زمانی

بورد تخصصی اعصاب و روان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
روانپزشک و رواندرمانگر
مشاوره و درمان دارویی اختلالات کودک و نوجوان (اختلال کمبود توجه و بیش فعالی، اضطراب و وسواس، افسردگی، اختلالات رفتاری، پرخاشگری)
درمان دارویی و رواندرمانی اختلالات بزرگسال
(افسردگی، اضطراب، وسواس، پرخاشگری، اختلالات جنسی، اختلالات روان تنی)

جهت مشاوره و نوبت دهی با شماره های 22716966 و 22734323 تماس بگیرید

  نظرات در مورد دکتر آذر زمانی

٪100 دکتر آذر زمانی را پیشنهاد میکنند

  6 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

 •    بسیار عالی

     دکتر آذر زمانی را پیشنهاد می‌کنم

 •    بهترین دکتر هستن

     دکتر آذر زمانی را پیشنهاد می‌کنم

 •    خانم دکتر آذر زمانی بهترین دکتر دنیاست😍😘😘

     دکتر آذر زمانی را پیشنهاد می‌کنم

 •    خانم دکتر زمانی بسیار دکتر حاذق و توانایی هستند.من بسیار راضی هستم

     دکتر آذر زمانی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر آذر زمانی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر آذر زمانی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر آذر زمانی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر آذر زمانی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر آذر زمانی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر آذر زمانی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر آذر زمانی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر آذر زمانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آذر زمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آذر زمانی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر آذر زمانی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر آذر زمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر آذر زمانی چیست؟

دکتر آذر زمانی در شاخه متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) بهتر است بدانید ویزیت روانپزشکی معمولا شامل معاینه وضعیت روانی و اخذ شرح حال است، اما گاهی برای بررسی و رد کردن علل طبی احتمالی ایجاد کننده یک بیماری از آزمایش ها و گاهی تصویر‌برداری مغز استفاده می‌شود. روانپزشکی یکی از شاخصه‌های تخصص علم پزشکی است و پس از گذراندن دوره پزشکی تخصص روانپزشکی را میگذرانند. متخصص روانپزشکی می‌تواند تجویز دارو کند، اما روانشناس ها امکان تجویز دارو را ندارند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر آذر زمانی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر آذر زمانی دریافت کنید روان درمانی، روانکاوی، زوج درمانی، مشاوره ازدواج، مشاوره و درمانی اختلالات اضطرابی و افسردگی، سکسولوژی، اختلالات خلقی، وسواس، مشکلات جنسی، درمان نعوظ مردان، زود انزالی، اختلالات انطباقی و سوگ، اختلالات روانپزشکی، بیماریهای روان تنی، گفتاردرمانی (درمان لکنت زبان) و درمان اختلالات یادگیری و خواندن و نوشتن و ... میباشد.

بیماران دکتر آذر زمانی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 6 بیمار دکتر آذر زمانی را ارزیابی و 9559 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر آذر زمانی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر آذر زمانی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.