انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر سعید موحد

آدرس: زاهدان، فلکه خیام، جنب اداره بیمه خدمات درمانی، ساختمان باران
تلفن: 333441454

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر سعید موحد

دکتر سعید موحد از دکترهای نفرولوژی (فوق تخصص بیماری کلیه) خوب شهر زاهدان هستند. آدرس دکتر سعید موحد زاهدان، فلکه خیام، جنب اداره بیمه خدمات درمانی، ساختمان باران و تلفن تماس 333441454 میباشد. نوبت دهی دکتر سعید موحد در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر سعید موحد خدمات بسیاری همچون تشخیص و درمان بیماری مزمن کلیه CKD، نارسایی کلیه، نارسایی حاد کلیه، سنگ کلیه، فشارخون بالا، پیوند کلیه، دیالیز، کیست ساده کلیه، عفونت مجاری ادراری، عفونت کلیه (پیلونفریت)، بیماری کلیوی دیابتی، هماچوری یا وجود خون در ادرار، نفروپاتی IgA، اختلالات مایع و الکترولیتی و پروتئینوری (پروتئین در ادرار) و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر سعید موحد به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  دکتر سعید موحد امتیاز کلی 4.9 از ۵ ستاره طبق تجربه 19 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪98 بیماران از دکتر سعید موحد رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر سعید موحد


  توضیحات دکتر سعید موحد

جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری
بیماری های مثانه پروستات ناباروری مردان
جراحی های ترمیمی تناسلی
جهت نوبت دهی و مشاوره با شماره مطب ۰۵۴۳۳۴۴۱۴۵۴ و ۰۹۱۵۸۹۲۲۸۳۸ تماس بگیرید

  نظرات در مورد دکتر سعید موحد

٪98 دکتر سعید موحد را پیشنهاد میکنند

  19 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

 •    بسیار خوب و مهربان

     دکتر سعید موحد را پیشنهاد می‌کنم

 •    بسیار عالی

     دکتر سعید موحد را پیشنهاد می‌کنم

 •    دکتر خوبیه

     دکتر سعید موحد را پیشنهاد می‌کنم

 •    باسلام من بابت عفونت بیضه هام ک اپیدیمیت بودبه ایشون مراجعه کردم با تجویز آنتی بیوتیک خوب شدم

     دکتر سعید موحد را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر سعید موحد نوبت بگیرم؟


آیا دکتر سعید موحد بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر سعید موحد مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر سعید موحد بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر سعید موحد تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر سعید موحد اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر سعید موحد در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر سعید موحد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سعید موحد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید موحد در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر سعید موحد سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر سعید موحد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر سعید موحد چیست؟

دکتر سعید موحد در شاخه فوق تخصص بیماری کلیه (نفرولوژی) فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با فوق تخصص بیماری کلیه (نفرولوژی) بهتر است بدانید نفرولوژیست را به دکتر فوق تخصص کلیه نیز می­ گویند. فوق تخصص نفرولوژی قبل از اینکه به صورت ویژه بر روی کلیه و مجاری ادراری متمرکز شود، متخصص داخلی (internal medicine specialist) بوده است. پزشکان برای بررسی ابتلا به بیماری کلیه دستور آزمایش خون و ادرار می‌دهند. در صورت از کار افتادن کلیه باید دیالیز یا پیوند کلیه انجام شود.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر سعید موحد مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر سعید موحد دریافت کنید تشخیص و درمان بیماری مزمن کلیه CKD، نارسایی کلیه، نارسایی حاد کلیه، سنگ کلیه، فشارخون بالا، پیوند کلیه، دیالیز، کیست ساده کلیه، عفونت مجاری ادراری، عفونت کلیه (پیلونفریت)، بیماری کلیوی دیابتی، هماچوری یا وجود خون در ادرار، نفروپاتی IgA، اختلالات مایع و الکترولیتی و پروتئینوری (پروتئین در ادرار) و ... میباشد.

بیماران دکتر سعید موحد را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 19 بیمار دکتر سعید موحد را ارزیابی و 22662 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪98 آن ها از دکتر سعید موحد رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر سعید موحد هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.