در حال بارگذاری...

 

جهت دریافت نوبت از دکتر امید رضایی خسروآبادی تلفنی

اقدام نمایید

 راهنمای مشاوره، نوبت دهی و استفاده از سایت

صفحه‌ی اختصاصی دکتر امید رضایی خسروآبادی

آدرس : تهران - میدان فاطمی - ابتدای گمنام - خیابان جهانمهر - نبش کوچه ۲/۱ - پلاک ۲۸ - ساختمان آریا - طبقه ۳ - واحد ۸
تلفن : 88993453
شاخه فعالیت : متخصص اعصاب و روان (روانپزشک)

اطلاعات دکتر امید رضایی خسروآبادی

دکتر امید رضایی خسروآبادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) هستند. مطب دکتر امید رضایی خسروآبادی در شهر تهران است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر امید رضایی خسروآبادی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر امید رضایی خسروآبادی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر امید رضایی خسروآبادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر امید رضایی خسروآبادی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر امید رضایی خسروآبادی را مشاهده کنید.

نظرات در مورد دکتر امید رضایی خسروآبادی

سلام امیدوارم هر جا هست حالش خوب باشد در پناه حق تعالی یک انسان با وجدان و با خدا

سلام امیدوارم هر جا هست حالش خوب باشد در پناه حق تعالی یک انسان با وجدان و با خدا

سلام امیدوارم هر جا هست حالش خوب باشد در پناه حق تعالی یک انسان با وجدان و با خدا

سلام امیدوارم هر جا هست حالش خوب باشد در پناه حق تعالی یک انسان با وجدان و با خدا

سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر امید رضایی خسروآبادی نوبت بگیرم؟

آیا دکتر امید رضایی خسروآبادی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر امید رضایی خسروآبادی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر امید رضایی خسروآبادی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر امید رضایی خسروآبادی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر امید رضایی خسروآبادی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر امید رضایی خسروآبادی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر امید رضایی خسروآبادی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

شاخه فعالیت دکتر امید رضایی خسروآبادی چیست؟

دکتر امید رضایی خسروآبادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) بهتر است بدانید ویزیت روانپزشکی معمولا شامل معاینه وضعیت روانی و اخذ شرح حال است، اما گاهی برای بررسی و رد کردن علل طبی احتمالی ایجاد کننده یک بیماری از آزمایش ها و گاهی تصویر‌برداری مغز استفاده می‌شود. روانپزشکی یکی از شاخصه‌های تخصص علم پزشکی است و پس از گذراندن دوره پزشکی تخصص روانپزشکی را میگذرانند. متخصص روانپزشکی می‌تواند تجویز دارو کند، اما روانشناس ها امکان تجویز دارو را ندارند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر امید رضایی خسروآبادی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر امید رضایی خسروآبادی دریافت کنید روان درمانی، روانکاوی، زوج درمانی، مشاوره ازدواج، مشاوره و درمانی اختلالات اضطرابی و افسردگی، سکسولوژی، اختلالات خلقی، وسواس، مشکلات جنسی، درمان نعوظ مردان، زود انزالی، اختلالات انطباقی و سوگ، اختلالات روانپزشکی، بیماریهای روان تنی، گفتاردرمانی (درمان لکنت زبان) و درمان اختلالات یادگیری و خواندن و نوشتن و ... میباشد.

بیماران دکتر امید رضایی خسروآبادی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 4 بیمار دکتر امید رضایی خسروآبادی را ارزیابی کرده اند. میانگین امتیاز دکتر امید رضایی خسروآبادی 5 از 5 می باشد. اگر شما هم از بیماران دکتر امید رضایی خسروآبادی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.