انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر میترا وثوقی

آدرس : تهران،فلکه دوم صادقیه پشت بیمارستان ابن سینا خ اعتمادیان شرقی پلاک ۲۸ ساختمان پزشکان فدک ط همکف واحد ۲کلینیک تخصصی دکتر میترا وثوقی
تلفن : ۴۴۰۴۲۳۵۲و ۰۹۰۱۲۸۲۸۲۹۹و۰۹۳۰۵۳۰۳۰۵۸

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر میترا وثوقی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 4 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر میترا وثوقی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر میترا وثوقی


  سوابق و افتخارات دکتر میترا وثوقی

دکتر میترا وثوقی دارای رتبه برتر کشوری در بورد تخصص رشته اندودنتیست و دارای مقاله های مطرح در دنیا و دارای سابقه تدریس دانشگاه های مطرح در سطح بالا و تدریس به زبان لاتین در دانشگاه ها ی مطرح

  روزهای کاری دکتر میترا وثوقی

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه‌شنبه

چهارشنبه

پنجشنبه

  توضیحات دکتر میترا وثوقی

کلینیک دکتر میترا وثوقی اولین مرکز تخصصی درمان ریشه و عصب کشی در ایران که دارای تجهیزات مدرن و به روز برای ایزوله کردن محیط درمان در مقابل ویروس covid19 با دستگاه های پیشرفته cuvc با قدرت بالا در ۳ دقیقه برای ۲۴ ساعتو تهویه کربن دار و uvدار و گاز ازون و آب اوزونیته و uv boxو لامپ های ضد عفونی محیط uv اتاق عمل و تهویه هوای اطراف دهان بیمار

دکتر میترا وثوقی دارای بورد تخصص درمان ریشه دندان و دارای فلوشیپ ایمپلنت از دانشگاه تهران و دارای رتبه برتر بورد تخصص در کشور استادیار دانشگاه دارای ۵۰ سال سابقه دندانپزشکی خانوادگی در چندین مطب و کلینیک در تهران و کرج و دارای مقاله های برتر در سطح علمی بالا و ژورنالهای مطرح کشورهای اروپایی و آمریکا و عضو ارشد انجمن اندودنتیست های آمریکا و دارای بهترین متد های درمان و طرح درمان برای بیماران خاص برای درمان عصب و دندان

 

  درباره دکتر میترا وثوقی

دکتر میترا وثوقی متخصص درمان ریشه دندان هستند. مطب دکتر میترا وثوقی در شهر تهران است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر میترا وثوقی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر میترا وثوقی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر میترا وثوقی متخصص درمان ریشه دندان وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر میترا وثوقی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر میترا وثوقی را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 127201
  وب سایت شخصی دکتر میترا وثوقی
  اینستاگرام دکتر میترا وثوقی

  مقالات دکتر میترا وثوقی

  نظرات در مورد دکتر میترا وثوقی

٪100 دکتر میترا وثوقی را پیشنهاد میکنند

  4 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر میترا وثوقی را پیشنهاد می‌کنم

  •    ایشون علاوه براینکه در تخصص خودشون بسیار دقیق و عالی هستن، خیلی خوش برخوردن. با صبر و حوصله هرچقدر لازم باشه زمان میذارن تا بهترین نتیجه حاصل بشه.من تا به حال هم عصب کشی و هم ترمیم (پرکردن دندون) رو انجام دادم و همه عالی بوده.

       دکتر میترا وثوقی را پیشنهاد می‌کنم

  •    دکتر میترا وثوقی فوق العاده کارشون خوب بود و من و خواهرم همیشه پیش ایشون میریم عالین

       دکتر میترا وثوقی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر میترا وثوقی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر میترا وثوقی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر میترا وثوقی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر میترا وثوقی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر میترا وثوقی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر میترا وثوقی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر میترا وثوقی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر میترا وثوقی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر میترا وثوقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر میترا وثوقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر میترا وثوقی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر میترا وثوقی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر میترا وثوقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر میترا وثوقی چیست؟

دکتر میترا وثوقی متخصص درمان ریشه دندان میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص درمان ریشه دندان بهتر است بدانید ریشه‌درمانی یا اندودنتیکس یکی تخصص‌های دندان‌پزشکی است.ریشه‌درمانی با مغز دندان (پالپ) و بافت‌های پیرامون ریشه دندان سروکار دارد. اگر برای پالپ دندان مشکلی ایجاد شود باید با عمل درمان ریشه معالجه گردد. علم اندونتیکس بنا به تعریف عبارت است از «شاخه‌ای از علم دندانپزشکی که راجع به ریخت‌شناسی، بحث می‌کند». فیزیولوژی و آسیب‌شناسی پالپ و بافت‌های اطراف ریشه دندان

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر میترا وثوقی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر میترا وثوقی دریافت کنید درمان تخصصی ریشه دندان، عصب کشی، درمان دردهای دندانی و درمان کیست و عفونت های فکی و دندانی و ... میباشد.

بیماران دکتر میترا وثوقی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 4 بیمار دکتر میترا وثوقی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر میترا وثوقی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر میترا وثوقی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست