انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر فاطمه رضائیان

آدرس: جهرم - خیابان فرمانداری - روبروی بانک اقتصاد نوین - ساختمان پزشکی حکیم
تلفن: 07154225510

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر فاطمه رضائیان

دکتر فاطمه رضائیان از دکترهای مغز و اعصاب (نورولوژی) خوب شهر جهرم هستند. آدرس دکتر فاطمه رضائیان جهرم - خیابان فرمانداری - روبروی بانک اقتصاد نوین - ساختمان پزشکی حکیم و تلفن تماس 07154225510 میباشد. نوبت دهی دکتر فاطمه رضائیان در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر فاطمه رضائیان خدمات بسیاری همچون درمان سردرد، سرگیجه، تشنج، ام اس، تونل کارپال، اختلالات اضطرابی، گیلن باره، میاستنی گراویس، الزایمر، پارکینسون، سکته مغزی، اختلالات هشیاری، افسردگی، سردرد میگرنی، حملات پانیک،انواع وسواس، مشکلات خواب، وزوزگوش، سکته مغزی، اختلال بایپولار و اسکیزوفرنی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر فاطمه رضائیان به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 140316
  اینستاگرام دکتر فاطمه رضائیان

دکتر فاطمه رضائیان امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر فاطمه رضائیان رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر فاطمه رضائیان


  روزهای کاری دکتر فاطمه رضائیان

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه‌شنبه

چهارشنبه

پنجشنبه

  نظرات در مورد دکتر فاطمه رضائیان

٪100 دکتر فاطمه رضائیان را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر فاطمه رضائیان را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر فاطمه رضائیان نوبت بگیرم؟


آیا دکتر فاطمه رضائیان بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر فاطمه رضائیان مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر فاطمه رضائیان بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر فاطمه رضائیان تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر فاطمه رضائیان اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر فاطمه رضائیان در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه رضائیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه رضائیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه رضائیان در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر فاطمه رضائیان سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه رضائیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر فاطمه رضائیان چیست؟

دکتر فاطمه رضائیان در شاخه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) بهتر است بدانید بسیاری از بیماری‌ها هستند که بر مغز و توانایی آن در کنترل بدن تأثیر می‌گذارد. هنگامی که مغز شما آسیب دیده است، می‌تواند بر روی بسیاری از عملکردهای بدن، از جمله حافظه و حتی شخصیت شما تأثیر بگذارد. اختلالات مغزی شامل هر گونه شرایط یا معلولیتی است که بر مغز شما تأثیر می‌گذارد. برخی از بیماری های مغز و اعصاب مزمن، پیشرفته و یا تهدید کننده زندگی هستند، در حالی که بعضی دیگر شرایط قابل کنترل دارند که افراد مبتلا می‌تواند روند طبیعی زندگی خود را با آن داشته باشند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر فاطمه رضائیان مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر فاطمه رضائیان دریافت کنید درمان سردرد، سرگیجه، تشنج، ام اس، تونل کارپال، اختلالات اضطرابی، گیلن باره، میاستنی گراویس، الزایمر، پارکینسون، سکته مغزی، اختلالات هشیاری، افسردگی، سردرد میگرنی، حملات پانیک،انواع وسواس، مشکلات خواب، وزوزگوش، سکته مغزی، اختلال بایپولار و اسکیزوفرنی و ... میباشد.

بیماران دکتر فاطمه رضائیان را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر فاطمه رضائیان را ارزیابی و 1730 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر فاطمه رضائیان رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر فاطمه رضائیان هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.