در حال بارگذاری...

 

جهت دریافت نوبت از دکتر احمد احمدی پور تلفنی

اقدام نمایید

 راهنمای مشاوره، نوبت دهی و استفاده از سایت

صفحه‌ی اختصاصی دکتر احمد احمدی پور

آدرس : تهران خیابان ایتالیا
تلفن : 88966130
آدرس 2: تهران، سعادت آباد،چهارراه سرو،سرو غربی ساختمان بانک تجارت پلاک 76 طبقه6 واحد 28
تلفن 2: 22092467
سایت :  
اینستاگرام :  
تلگرام :  
شاخه فعالیت : متخصص اعصاب و روان (روانپزشک)

سوابق و افتخارات دکتر احمد احمدی پور

عضو انجمن روانپزشکان ایران

روز های کاری دکتر احمد احمدی پور

شنبه
› ساعت کاری
یکشنبه
› ساعت کاری
سه شنبه
› ساعت کاری
چهارشنبه
› ساعت کاری

توضیحات دکتر احمد احمدی پور

روانپزشک و روان‌ درمانگر شناختی رفتاری

زوج درمانگر
دارای بورد تخصصی اعصاب و روان از دانشگاه علوم پزشکی تهران

اطلاعات دکتر احمد احمدی پور

دکتر احمد احمدی پور متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) هستند. مطب دکتر احمد احمدی پور در شهر تهران است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر احمد احمدی پور در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر احمد احمدی پور درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر احمد احمدی پور متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر احمد احمدی پور تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر احمد احمدی پور را مشاهده کنید.

نظرات در مورد دکتر احمد احمدی پور

دکتر احمدی پور واقعا نمونه هستن من خیلی خیلی از ایشان راضی هستم و با حوصله تمام سئوالات را جواب میدن و چند روزی هست که مریض ایشان هستم و دارم نتیجه میگیرم و خیلی خوشحالم یه دنیاااااااااا مهربونی دکتر محترم

من اولین باره رفتم پیششون و حالم ب شدت بد بود و نوع بیماریم پانیک بود ولی با داروهاشون ۲روزه عااااااالی شدم و ۲جلسه ام وقت مشاوره گذاشتن برام

ایشان 4 سال شاگرد استاد فوق استاد افشار از انگلیس بودند ..استاد از ایشان خیلی خیلی رضایت داشتند و هر روز می بوسیدنش

بهترین درمانگر مهربان وخوشرو کارش 20 من ازشیوه درمانیش نتیجه گرفتم

من مشکل افسردگی داشتم و از نحوه درمان دکتر احمدی پور خیلی راضی هستم

بسیار عالی و با حوصله و دقت .

بسیار دکتر خوب و با دقت که وقت برای بیماری بطور کافی میذارن

برخورد خوب دکتر و زمان مناسبی که برای ویزیت گذاشتندو تمام علایم را چک کردن.داروهای ایشان را استفاده کردم و بدون اینکه خواب آلود شوم الان حال خوبی دارم و به زمان قبل از خودم برگشتم

سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر احمد احمدی پور نوبت بگیرم؟

آیا دکتر احمد احمدی پور بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر احمد احمدی پور مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر احمد احمدی پور بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر احمد احمدی پور تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر احمد احمدی پور اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر احمد احمدی پور میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر احمد احمدی پور میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

شاخه فعالیت دکتر احمد احمدی پور چیست؟

دکتر احمد احمدی پور متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) بهتر است بدانید ویزیت روانپزشکی معمولا شامل معاینه وضعیت روانی و اخذ شرح حال است، اما گاهی برای بررسی و رد کردن علل طبی احتمالی ایجاد کننده یک بیماری از آزمایش ها و گاهی تصویر‌برداری مغز استفاده می‌شود. روانپزشکی یکی از شاخصه‌های تخصص علم پزشکی است و پس از گذراندن دوره پزشکی تخصص روانپزشکی را میگذرانند. متخصص روانپزشکی می‌تواند تجویز دارو کند، اما روانشناس ها امکان تجویز دارو را ندارند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر احمد احمدی پور مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر احمد احمدی پور دریافت کنید روان درمانی، روانکاوی، زوج درمانی، مشاوره ازدواج، مشاوره و درمانی اختلالات اضطرابی و افسردگی، سکسولوژی، اختلالات خلقی، وسواس، مشکلات جنسی، درمان نعوظ مردان، زود انزالی، اختلالات انطباقی و سوگ، اختلالات روانپزشکی، بیماریهای روان تنی، گفتاردرمانی (درمان لکنت زبان) و درمان اختلالات یادگیری و خواندن و نوشتن و ... میباشد.

بیماران دکتر احمد احمدی پور را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 10 بیمار دکتر احمد احمدی پور را ارزیابی کرده اند. میانگین امتیاز دکتر احمد احمدی پور 5 از 5 می باشد. اگر شما هم از بیماران دکتر احمد احمدی پور هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.