انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر الهام یعقوبی

آدرس: گرگان.خیابان ولیعصر.نبش عدالت ۲۳.ساختمان پزشکان ایرانشهر.طبقه ۲.واحد ۱۴
تلفن: ۰۱۷۳۲۳۴۵۶۱۷ و ۰۹۰۱۲۳۱۲۴۳۴

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر الهام یعقوبی

دکتر الهام یعقوبی از پزشکان متخصص گوش و حلق و بینی خوب شهر گرگان هستند. آدرس دکتر الهام یعقوبی گرگان.خیابان ولیعصر.نبش عدالت ۲۳.ساختمان پزشکان ایرانشهر.طبقه ۲.واحد ۱۴ و تلفن تماس ۰۱۷۳۲۳۴۵۶۱۷ و ۰۹۰۱۲۳۱۲۴۳۴ میباشد. نوبت دهی دکتر الهام یعقوبی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر الهام یعقوبی خدمات بسیاری همچون جراحی زیبایی و ترمیمی بینی، درمان سینوزیت، آندوسکوپی بینی و سینوس، عمل لوزه، جراحی گوش ،تیروئید ،حنجره و توده های گرپنی، جراحی زیبایی گوش، جراحی لوزه، پلک، گونه و چانه و ارزیابی مشکلات تعادلی، بررسی کامل سیستم شنوایی، تنظیم کامپیوتری سمعک و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر الهام یعقوبی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  دکتر الهام یعقوبی امتیاز کلی 4.8 از ۵ ستاره طبق تجربه 20 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪96 بیماران از دکتر الهام یعقوبی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر الهام یعقوبی


  توضیحات دکتر الهام یعقوبی

بورد تخصصی گوش و حلق وبینی و جراحی سر و گردن،پلاستیک بینی و صورت،آندوسکوپی سینوس

  نظرات در مورد دکتر الهام یعقوبی

٪96 دکتر الهام یعقوبی را پیشنهاد میکنند

  20 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

 •    بسیار عالی

     دکتر الهام یعقوبی را پیشنهاد می‌کنم

 •    دکتر بسیار صبور و باسواد و کار درستیه.عمل پلک داشتم و دخترم گوشش رو ساکشن و لوزه عمل کرد راضی بود

     دکتر الهام یعقوبی را پیشنهاد می‌کنم

 •    من چند سال قبل عمل پولیپ و زیبایی کردم بسیار راضی هستم از برخورد خوب دکتر و کار و سلیقه ایشون.حتما توصیه میکنم.با حوصله به حرف مریضها گوش میدن.با وجدان کاری عمل میکنه.دست جراحیش عالیه.

     دکتر الهام یعقوبی را پیشنهاد می‌کنم

 •    دکتر بسیار خوش اخلاق و کار درستی هستن.عملاش عالیه.کاملا حرفه ای و باسواد.پیشنهاد میکنم

     دکتر الهام یعقوبی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر الهام یعقوبی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر الهام یعقوبی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر الهام یعقوبی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر الهام یعقوبی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر الهام یعقوبی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر الهام یعقوبی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر الهام یعقوبی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر الهام یعقوبی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر الهام یعقوبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام یعقوبی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر الهام یعقوبی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر الهام یعقوبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر الهام یعقوبی چیست؟

دکتر الهام یعقوبی در شاخه جراح و متخصص گوش و حلق و بینی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با جراح و متخصص گوش و حلق و بینی بهتر است بدانید یکی از تخصص‌های مهم دستیاری پزشکی که با راه هوایی و تنفس انسان ارتباط نزدیکی دارد تخصص گوش و حلق و بینی است. متخصص گوش و حلق و بینی سالهای متمادی در دانشگاه و بیرون آن در طبابت برای مردم، ارتباطات راه هوایی و شنوایی و بویایی و چشایی و زیبایی سر و صورت و بینی را بررسی می کند. همچنین درمان پولیپ های بینی و ضایعات حنجره و تومورهای سرو گردن بر عهده متخصص گوش و حلق و بینی است.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر الهام یعقوبی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر الهام یعقوبی دریافت کنید جراحی زیبایی و ترمیمی بینی، درمان سینوزیت، آندوسکوپی بینی و سینوس، عمل لوزه، جراحی گوش ،تیروئید ،حنجره و توده های گرپنی، جراحی زیبایی گوش، جراحی لوزه، پلک، گونه و چانه و ارزیابی مشکلات تعادلی، بررسی کامل سیستم شنوایی، تنظیم کامپیوتری سمعک و ... میباشد.

بیماران دکتر الهام یعقوبی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 20 بیمار دکتر الهام یعقوبی را ارزیابی و 14458 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪96 آن ها از دکتر الهام یعقوبی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر الهام یعقوبی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.