انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر غلامعلی محرابی

آدرس: مشهد، میدان بیمارستان امام رضا، ساختمان پزشکان رازی، طبقه 5، واحد 502
تلفن: 38553593

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر غلامعلی محرابی

دکتر غلامعلی محرابی (به انگلیسی: Dr. Gholamali Mehrabi) از دکترهای فوق تخصص گوارش و کبد خوب شهر مشهد هستند. آدرس دکتر غلامعلی محرابی مشهد، میدان بیمارستان امام رضا، ساختمان پزشکان رازی، طبقه 5، واحد 502 و تلفن تماس 38553593 میباشد. نوبت دهی دکتر غلامعلی محرابی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر غلامعلی محرابی خدمات بسیاری همچون آندوسکوپی فوقانی، معده مری، کولونوسکوپی، فیبرواسکن کبد، درمان هموروئید (بواسیر) و شقاق مقعد، تشخیص و درمان هپاتیت ، کبد چرب و بیماریهای کبدی، تشخصی و درمان سرطان های دستگاه گوارش، تشخیص و درمان درد معده ، درمان چاقی با بالون معده ، کنترل خونریزی های گوارشی با آندوسکوپی . تشخیص و درمان اسهال و یبوست و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر غلامعلی محرابی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.

دکتر غلامعلی محرابی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 24 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر غلامعلی محرابی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر غلامعلی محرابی


  توضیحات دکتر غلامعلی محرابی

دارای رتبه اول کشوری در بورد فوق تخصصی گوارش و کبد ایران
دارای تقدیرنامه از وزیر بهداشت و ریاست دانشگاه علوم پزشکی تهران
انجام آندوسکوپی و کولونوسکوپی

  نظرات در مورد دکتر غلامعلی محرابی

٪100 دکتر غلامعلی محرابی را پیشنهاد میکنند

  24 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

 •    بسیار عالی

     دکتر غلامعلی محرابی را پیشنهاد می‌کنم

 •    فوق العاده عالي بهترين اخلاق و بهترين تشخيص در درمان معده همسرم همسر من تا حد مرگ رفت با خونريزي معده ايشون با انجام آزمايشات و اندوسكوپي همسر من را نجات دادند سپاس

     دکتر غلامعلی محرابی را پیشنهاد می‌کنم

 •    عالی

     دکتر غلامعلی محرابی را پیشنهاد می‌کنم

 •    روز پزشک رو خدمت ایشون که سلامتی رو به من برگردوندند تبریک میگم

     دکتر غلامعلی محرابی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر غلامعلی محرابی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر غلامعلی محرابی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر غلامعلی محرابی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر غلامعلی محرابی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر غلامعلی محرابی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر غلامعلی محرابی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر غلامعلی محرابی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر غلامعلی محرابی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر غلامعلی محرابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامعلی محرابی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر غلامعلی محرابی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر غلامعلی محرابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر غلامعلی محرابی چیست؟

دکتر غلامعلی محرابی (Dr. Gholamali Mehrabi) در شاخه فوق تخصص گوارش و كبد فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با فوق تخصص گوارش و كبد بهتر است بدانید در بیماری‌های مرتبط با کبد باید به این نکات توجه کرد که ایا مشکل به‌طور اولیه در سلول کبدی وجود دارد یا ثانویه است؟ ایا بیماری ناگهانی بروز کرده‌است یا تدریجی؟ ایا مشکل بیمار سبب اختلال مهمی در کارکرد طبیعی سلول کبدی شده‌است یا خیر؟ ایا علایم ونشانه‌هایی از هیپرتانسیون پورت وجود دارد؟ علایمی همچون خارش، یرقان، بی اشتهایی، کاهش وزن و تب در بیماری‌های کبد بسیار مهم هستند. علامتی همچون کبودی پس از ضربه مختصر نشانه‌هایی شوم از بیماری کبدی حاد یا مزمن می‌باشد. باید به تماس بیمار با افراد یرقانی توجه کرد اگر بیمار هرگونه تزریقی داشته‌است، عفونت هپاتیت b ویا c ممکن است بیماری زمینه‌ای باشد. تزریقات شامل انتقال خون یا پلاسما، خالکوبی و اقدامات دندان پزشکی می‌باشد

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر غلامعلی محرابی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر غلامعلی محرابی دریافت کنید آندوسکوپی فوقانی، معده مری، کولونوسکوپی، فیبرواسکن کبد، درمان هموروئید (بواسیر) و شقاق مقعد، تشخیص و درمان هپاتیت ، کبد چرب و بیماریهای کبدی، تشخصی و درمان سرطان های دستگاه گوارش، تشخیص و درمان درد معده ، درمان چاقی با بالون معده ، کنترل خونریزی های گوارشی با آندوسکوپی . تشخیص و درمان اسهال و یبوست و ... میباشد.

بیماران دکتر غلامعلی محرابی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 24 بیمار دکتر غلامعلی محرابی را ارزیابی و 142403 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر غلامعلی محرابی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر غلامعلی محرابی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.